800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNejkrásnější místa východní pobřeží Austrálie

Východní pobřeží je o kaňonech, údolích, horách s koberci eukalyptů, o koupání na plážích Gold Coast či poznání životního stylu Australanů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z letiště Praha – Ruzyně do Sydney.

2. den LET NA TRASE

3. den PŘÍLET DO SYDNEY

Po příletu do Sydney krátká orientační prohlídka města s vyhlídkou na budovu Opery a přístavní most. Následuje ubytování a volný program na dorovnání časového posunu. Nocleh v Sydney.

4. den SYDNEY

Snídaně. Následuje pěší prohlídka města, při níž navštívíme čtvrť Circular Quay s budovou Opery, most Harbour Bridge, čtvrť The Rocks, vyhlídkovou věž AMP Tower, Hyde Park či katedrálu svaté Marie. Projedeme se případně lodí po zálivu (fakultativně). Nocleh v Sydney.

5. den CANBERRA

Snídaně. Výlet do Canberry, hlavního města Austrálie. Prohlídka zahrnuje většinu atrakcí na obou březích jezera Lake Burley Griffin včetně originální budovy australského parlamentu. Večer návrat do Sydney. Nocleh.

6. den NP BLUE MOUNTAINS

Snídaně. Výlet do Národního parku Blue Mountains. Nejdříve zastavíme v parku divokých zvířat Featherdale Wildlife Park, kde uvidíte na vlastní oči klokana, koalu či ježuru. V rezervaci Blue Mountains navštívíme také vyhlídku na skalní útvar Tři sestry a vyjdeme si na procházku eukalyptovým lesem. Zpět se svezeme nejstrmější železnicí světa. Nocleh v Sydney.

7. den SYDNEY – GOLD COAST

Snídaně. Transfer na letiště, přelet do přímořského ráje Gold Coast severně od Sydney, transfer do hotelu, ubytování. Volno na plážích Surfers Paradise. Nocleh.

8. den GOLD COAST

Snídaně. Volný program na nekonečných plážích Gold Coast – “Zlatého pobřeží” nebo výlet do deštného pralesa Národního parku Lamington s nádhernými výhledy. Nocleh na Gold Coast.

9. den BRISBANE – HERVEY BAY

Snídaně. Přejezd přes Sunshine Coast do Hervey Bay – výchozího bodu pro návštěvu ostrova Fraser Island. Cestou prohlídka města Brisbane, centra australského státu Queensland.

10. den FRASER ISLAND

Snídaně. Celodenní výlet na největší písečný ostrov světa Fraser Island, případně volný program na pláži. Samotný ostrov a Národní park Great Sandy jsou známé neuvěřitelně širokou pláží a písečnými dunami. Nechybějí zde přitom čirá sladkovodní jezírka nebo hustý deštný prales. Nocleh.

11. den ROCKHAMPTON

Snídaně. Dnes nás čeká přejezd do Rockhamptonu. Cestou překročíme obratník Kozoroha. Nocleh.

12. den AIRLIE BEACH

Snídaně. Přejezd do Airlie Beach, výchozího bodu pro návštěvu rezervace Whitsundays. Ubytování, volný program na pláži. Nocleh.

13. den NP WHITSUNDAY ISLAND

Snídaně. Celodenní výlet do národního parku na ostrovech Whitsundays. Ostrovy nabízejí široké možnosti vodních radovánek – potápění, šnorchlování, koupání a romantické procházky. Nocleh.

14. den TOWNSVILLE – CAIRNS

Snídaně. Cesta přes Townsville s možností návštěvy akvária, v němž se dozvíme vše o životě na bariérovém útesu. Odpoledne přejezd do Cairns. Nocleh.

15. den CAIRNS

Snídaně. Volno na plážích tropického severu či fakultativně výlet lodí se skleněným dnem pro pozorování podmořského života Velkého bariérového útesu – největšího korálového útesu planety. Možnost potápění či šnorchlování. Fakultativně též let vrtulníkem nad útesem. Nocleh.

16. den CAIRNS

Snídaně. Volno na plážích tropického severu nebo celodenní výlet do nedaleké Kurandy, která se nachází uprostřed deštného pralesa. Jízda železnicí kolem vodopádů a nejdelší lanovkou na světě nad deštným pralesem bude zakončena v místním kulturním centru vystoupením domorodé skupiny písní a tanců. Můžete si také vyzkoušet hod bumerangem nebo hru na domorodý nástroj Didgeridoo. Nocleh v Cairns.

17. den ODLET DO PRAHY

Snídaně. Transfer na letiště a odlet z Cairns do Prahy s mezipřistáním v Asii.

18. den PŘÍLET DO PRAHY

MOŽNOSTI PRODLOUŽENÍ

AYERS ROCK
Využijte výhodné možnosti a zkombinujte si zájezd s návštěvou nejslavnějšího a největšího monolitu světa.

CAIRNS
Využijte možnosti prodloužení na bělostných plážích australské riviéry.

FIDŽI & COOKOVY OSTROVY
Využijte možnosti výhodného prodloužení na exotických ostrovech Tichomoří.

Navíc v ceně

- vstup do Featherdale Wildlife Parku
- jízdenka na lanovku v Blue Mountains
- celodenní výlet na Fraser Island
- celodenní výlet do NP Whitsunday Island NP
- celodenní výlet do NP Lamington

Počasí

Cairns

22°C Skoro jasno

×