800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HAMILTON ISLAND RESORT

  • Z hotelu je výhled na oceán

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Whitesunday Islands se rozprostírají nedaleko severozápadního pobřeží Austrálie mezi městy Mackay a Bowen, jsou věhlasné svými čistými modravými vodami, běloskvoucími plážemi a tropickým porostem. Hamilton Island je tropický ostrov v srdci souostroví Whitsunday s rozlohou přibližně 5 km2. Hotel nabízí ubytování všech typů od exkluzivního pětihvězdičkového plážového resortu přes apartmány a romantické bungalovy až po klasický hotel s výhledem na oceán. Největším regionálním centrem je Mackay, vstupní branou do ostrovní oblasti je však Airlie Beach, kde má většina společností nabízejících potápěčské a jiné lodní výlety své základny.

Ubytování

Palm Bungalows ***
resort se nachází v palmovém háji, několik minut chůze od pláže Bungalovy v polynéském stylu jsou o velikosti 49 m2, k dispozici je sprcha, WC, fén, telefon, TV, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, balkon. Výhled do zahrady

Whitsundays Apartmens ***+
One Bedroom Garden View Apartmány jsou vhodné zejména pro rodiny, cca 84 m2, nacházejí se v 1.-6. patře hotelu. Mají ložnici s obývacím pokojem, koupelnu, WC, fén, TV, telefon, DVD přehravač, klimatizaci, stropní ventilátor, chladničku, minibar, kuchyňský kout, balkon. Výhled do zahrady.

Reef View Hotel ****
resort se nachází v tropické zahradě, přímo na pláži Catseye.

Garden View Room
cca 65m2, v 1.-4. patře, koupelna, WC, fén, TV, telefon, DVD přehravač, klimatizace, stropní ventilátor, chladnička, minibar, balkon. Výhled do zahrady.

Coral Sea View
cca 65m2, v 5.-17. patře. Stejně zařízené pokoje jako Garden View Room, navíc výhled na moře.

Beach Club Resort *****
přímo na pláži v tropické zahradě, s bazénem, poolbarem, Beach Club Lounge.

Beach Club Room
cca 40m2, v 1. nebo 2. patře, koupelna, WC, fén, TV, telefon, DVD přehravač, klimatizace, stropní ventilátor, chladnička, minibar, balkon, výhled na moře, přímý vstup k moři.

Vybavení

V hotelu je 9 restaurací, 6 barů, bazénů, 24 specializovaných obchodů, kostel, lékařská ordinace, kosmetický a kadeřnický salón, pošta, finanční centrum. Pro aktivní prožití dovolené jsou k dispozici výlety na bariérový útes kombinované s potápěním, šnorchlováním, plachtěním, rybařením a mnoha dalšími vodními sporty. Na souši můžete zajít na tenis, squash, golf, nebo do fitness centra. Ostrov je spojen pravidelnými lety se Sydney, Brisbane a Cairns.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Cairns

22°C Převážně oblačno

Sydney

13°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL KINGFISHER BAY RESORT

HOTEL KINGFISHER BAY RESORT

Austrálie, Queensland

Cena od: 68 990 Kč

Pro skupinu: