800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySydney a Nový Zéland - plavba

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY DO SYDNEY

2. den

NA CESTĚ
Let na trase s mezipřistáním v Asii.

3. den

PŘÍLET DO SYDNEY (AUSTRÁLIE)
Snídaně. Transfer do přístavu, nalodění - loď RADIANCE / VOYAGER OF THE SEAS 4*a vyplutí.

4. a 5. den

SYDNEY (AUSTRÁLIE)

6. a 7. den

PLAVBA NA LODI

8. den

AUCKLAND (NOVÝ ZÉLAND)
Největší město Nového Zélandu působí v zemědělském kraji poněkud nepatřičně. Ve "městě plachet" můžete na vlastní kůži zakusit atmosféru velkých jachtařských závodů nebo se vydat na Sky Tower (328 m). Máte-li dostatek odvahy, jeden z nejvyšších skoků na gumě je tu pro Vás.

9. den

TAURANGA (NOVÝ ZÉLAND)
Při návštěvě Taurangy byste rozhodně neměli vynechat výlet k vulkánu Mount Maunganui zakončený lázní v solných jezírcích (fakultativně).

10. den

NAPIER (NOVÝ ZÉLAND)
Po zemětřesení v roce 1931 bylo město znovu vybudováno ve stylu Art Deco a architektura je hlavní atrakcí vedle obřího akvária, jehož nitrem vede prosklený tunel a návštěvník se tak cítí uprostřed dění pod hladinou.

11. den

PLAVBA

12. den

DUNEDIN (NOVÝ ZÉLAND)
Milovníci architektury zde najdou výstavní kousky viktoriánské doby, cestovatelé se smyslem pro historii výtečná muzea a aktivně založení jedinci panenskou přírodu poloostrova Otago.

13. den

PLAVBA NOVOZÉLANDSKÝMI FJORDY (NOVÝ ZÉLAND)
Plavba dechberoucími přírodními scenériemi fjordů Milford Sound, Doubtful Sound a Dusky Sound s pozorováním mořské i suchozemské fauny (delfíni, tučňáci, tuleni, atd.). Během plavby bohatá nabídka odpočinku, sportu a kulturních akcí na lodi.

14. a 15. den

PLAVBA

16. den

MELBOURNE (AUSTRÁLIE)
Spory o sídlo vlády mezi Sydney a Melbourne museli Australané vyřešit přestěhováním úřadů do Canberry. Melbourne má i tak co nabídnout. Cestovatele lákají výpravy do okolí – na ovčí farmu, do vinařského kraje údolí řeky Yarra či do přírody NP Dandenong Range, kde žije mnoho vzácných papoušků.

17. den

PLAVBA

18. den

SYDNEY (AUSTRÁLIE)
Snídaně, transfer na letiště a odlet do Prahy.

19. den

PŘÍLET DO PRAHY

Počasí

Cairns

24°C Skoro jasno

×