800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTajemná země Maorů

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z ČR přes Asii.

2. den

večerní přílet do Aucklandu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

3. den

snídaně. Připojení se ke skupině ANZ Výprava za poznáním země protinožců, prohlídka města. Navštívíme akvárium se známou antarktickou expozicí a kolonií tučňáků, televizní věž Sky Tower a vyhlídkové místo na hoře Mt. Eden.

4. den

snídaně. Odjezd přes Hamilton do centra termální činnosti Rotorua. Cestou zastávka v jeskyní s unikátním druhem světlušek.

5. den

snídaně. Termální oblast Whakarewarewa, malebné městečko Rotorua. New Zeland Farm Show s ukázkou chovu ovcí. Den můžeme zakončit v polynéských lázních.

6. den

snídaně. Termální oblast Wai-O-Tapu (gejzír Lady Know), jezero Taupo.

7. den

snídaně. Celodenní výlet do okolí aktivních sopek s možností pěšího výletu v oblasti NP Tongariro nebo letu nad horou Mt. Ruapehu. Lyžařské středisko Severního ostrova. Odpoledne přejezd do Wellingtonu.

8. den

snídaně. Prohlídka města s vyhlídkou z hory Mt. Victoria a návštěva botanické zahrady. Zájemci mohou navštívit Národní muzeum (historie Nového Zélandu).

9. den

snídaně. Plavba trajektem na Jižní ostrov. Z Pictonu budeme pokračovat oblastí vinohradů k východnímu pobřeží do městečka Kaikoura.

10. den

snídaně. Časně ráno budete mít možnost vyjet na moře za velrybami. Poté budeme pokračovat přes Hundalee Hills do Christchurch. Odpolední prohlídka města.

11. den

snídaně. Dopoledne vlakem napříč Jižním ostrovem přes novozélandské „Alpy“ do Greymouth. Dále potom po tropickém západním pobřeží ostrova až k ledovci Franz Josef, jehož spodní část se nachází ve výšce pouhých 250 m nad mořem.

12. den

snídaně. Fakultativně let helikoptérou nad ledovci. Přejezd přes NP Mount Aspiring okolo krásných horských jezer a lesů do Queenstownu, novozélandského centra adrenalinových sportů.

13. den

snídaně. Den v Queenstownu a jeho přenádherném horském okolí. Nabídka fakultativních výletů a adrenalinových zážitků – jízda raftem po divoké vodě, bungee jumping, jízda na proudovém člunu skalními soutěskami Shotover River či závěsné létání. V odpoledních hodinách přejezd k jezeru Te Anau.

14. den

snídaně. Panoramatickou horskou krajinou ke skvostu fjordů Milford Sound, zde fakultativní plavba lodí až k hrdlu Tasmanova moře, při které se sledují fascinující skalní útvary s mnoha vodopády.

15. den

přejezd z Te Anau do městečka Dunedin. Odpolední prohlídka města.

16. den

transfer na letiště a odlet do Prahy.

17. den

Let na trase. Přílet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Cairns

23°C Polojasno

×