800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší z Austrálie

  • Nádherná a divoká krajina

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Nejmenší světadíl, Austrálie, vás uchvátí především obrovskou rozmanitostí přírody od vyprahlého vnitrozemí s typickým monolitem Ayers Rock po tropické oblasti Kakadu. K nezapomenutelným zážitkům patří plavba k Velkému bariérovému útesu s neuveřitelně bohatým podmořským životem.

V blízkosti

1. DEN – SYDNEY
– odlet z Prahy do Sydney.

2. DEN – SYDNEY
– přílet do Sydney, transfer do hotelu, ubytování.

3. DEN – SYDNEY
– celodenní výlet: Seaforth, Arabanoo, zastávka v Modele Harbour a Manly. Prohlídka pobřeží na předměstí Manly, poté cesta přes pláže surfařů Freshwaters a Curl Curl do Circular Quay. Plavba lodí s překrásnými výhledy na přístav Sydney. Oběd na palubě. Odpoledne zastávka u Mrs. Macquarie’s Chair. Cesta pokračuje přes předměstí Double a Rose Bay. Poslední zastávka je u pláže Bondi. Návrat do hotelu.

4. DEN – SYDNEY
– volný program, možnost si prohlédnout turistický komplex Darling Harbour a historickou část Rocks. Večeře v restauraci s mořskými plody.

5. DEN – SYDNEY – MELBOURNE
– v ranních hodinách transfer na letiště, přelet do Melbourne. Transfer do hotelu. Odpoledne cesta viktoriánskou krajinou na ostrov Philip Island, který je domovem půvabných malých tučňáků. Návrat do Melbourne v pozdních nočních hodinách.

6. DEN – MELBOUR NE – ADELAIDE
– ráno prohlídka města, centrum, Chinatown, zahrady Fitzroy Gardens. Možnost návštěvy domku kapitána Cooka. Pokračování na melbournské kriketové hřiště a do Národního tenisového centra. Westgate Bridge s krásnými výhledy na město, botanická zahrada a návrat do města se zastávkou u památníku Shrine of Rememberance. Odpoledne transfer na letiště a přelet do Adelaide. Po příletu transfer do hotelu, ubytování.

7. DEN – BAROSSA VALLEY
– výlet do vinic v údolí Barossa Valley. Oběd v místní vinárně.

8. DEN – KANGAROO ISLAND
– transfer na letiště, přelet na Kangaroo Island. Výlet do národního parku Flinders Chase, kde uvidíte například klokany, koaly aj. Pokračování do jižní části ostrova k Remarkable Rocks (shluk povětrnostními vlivy opracovaných žulových balvanů) a Admiral Arch (přírodní oblouk, který vytvořilo narážející moře). Po obědě Seal Bay, trans fer na letiště a let zpět do Adelaide. Transfer do hotelu.

9. DEN – ADELAIDE – AYERS ROCK
– ráno odjezd na letiště a let do Ayers Rock. Po příletu transfer do hotelu. Odpoledne národní park Kata Tjuta (Olga) a sledování západu slunce nad Ayers Rock.

10. DEN – AYERS ROCK – KINGS CANYON
– v brzkých ranních hodinách pozorování východu slunce, v případě zájmu možný výstup na skály. Následuje návštěva Uluru – Kata Tjuta, kulturní centrum, volný čas na relax. V případě zájmu možný vyhlídkový let. Odpoledne jízda přes písečné duny do kaňonu Kings Canyon Resort.

11. DEN – KINGS CANYON RESORT – ALICE SPRINGS
– výstup s průvodcem na okraj Kings Canyonu, který nabízí překrásné výhledy na národní park Watarrka. Odpoledne přesun autobusem do Alice Springs, ubytování v hotelu.

12. DEN – ALICE SPRINGS – CAIRNS
– v časných ranních hodinách odjezd z hotelu, let balonem nad divokou centrální Austrálií, poté snídaně. Transfer na letiště, přelet do Cairns, vstupní brány Great Barrier Reef. Transfer do hotelu.

13. DEN – BARRIER REEF
– cesta po pobřeží do Port Douglas, plavba k Outer Reef a Agincourt Reef s možností šnorchlování, koupání.

14. DEN – KURANDA
– cesta vyhlídkovým vlakem do vesnice Kuranda. Další zastávka deštný prales, oběd a vystoupení tanečníků Pamagiri Aboriginal Dancers. Dále návštěva Wildlife Parku, pozorování klokanů a koal. Návrat do Cairns lanovkou.

15. DEN
– transfer na letiště, odlet do Prahy.

Počasí

Cairns

20°C Skoro jasno

×