800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVýprava za poznáním země protinožců

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Melbourne.

2. den

let na trase s mezipřistáním v Asii.

3. den

v ranních hodinách přílet do Melbourne. Následuje celodenní prohlídka města, během které budete mít možnost navštívit Flinders Street Station, Rialto Towers, odkud je jedinečný pohled na město, a další zajímavosti. V odpoledních hodinách fakultativně výlet na Philip Island s pozorováním tučňáků. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den

snídaně. Dopoledne dokončení prohlídky Melbourne, poté se vydáme napříč státem Victoria. Cestou se zastavíme v překrásném zlatokopeckém městečku Sovereign Hill. Dále pokračujeme do městečka Albury. Nocleh.

5. den

snídaně. Odjezd do Canberry, hlavního města Austrálie. V Canbeře si prohlédnete Cook Memorial Jet, budovu parlamentu, národní mincovnu, válečné muzeum a památník. Nocleh.

6. den

snídaně. Dokončení prohlídky Canberry. Přejezd farmářskou krajinou do městečka Kiama proslaveného gejzírem. Projedeme NP Royal (v případě pěkného počasí koupání a odpočinek na pláži). Odpoledne návštěva zátoky Botany Bay, kde kapitán James Cook poprvé vstoupil na australskou půdu. Nocleh.

7. den

po snídani podnikneme celodenní pěší prohlídku města Sydney, při níž se podíváme do přístavní čtvrtě Circular Quay se světoznámou budovou Opery a monumentálním mostem Harbour Bridge. Dále nejstarší čtvrť v Sydney – The Rocks, vyhlídková věž AMP Tower, mořské akvárium, Hyde Park a katedrála Sv. Marie. Monorail centrem města, příp. projížďka lodí po zálivu. Nocleh.

8. den

snídaně. Celodenní výlet do Blue Mountains. Park divokých zvířat Wildlife Park. V Blue Mountains navštívíme vyhlídku Tři sestry, krátká procházka eukalyptovým lesem. Zpět se svezeme nejstrmější železnicí světa. Při cestě zpět do Sydney zastávka u olympijského stadionu LOH 2000. Nocleh.

9. den

snídaně. Volný den v Sydney. Pěšky můžeme podniknout návštěvu Opera House, muzea výstavby Harbour Bridge ukrytém v jednom z pilířů mostu a dalších zajímavostí Sydney. Nocleh.

10. den

transfer na letiště a přelet na Nový Zéland, ubytování, volný program. Nocleh.

11. den

snídaně. Prohlídka města, (akvárium se známou antarktickou expozicí a kolonií tučňáků, televizní věž Sky Tower a vyhlídkové místo na hoře Mt. Eden). Nocleh.

12. den

snídaně. Odjezd do centra termální činnosti Rotorua. Cestou prohlídka jeskyně, kde žije unikátní druh světlušek. Nocleh.

13. den

snídaně. Prohlídka termální oblasti Whakearevarewa a malebného městečka Rotorua. Dále návštěva New Zeland Farm Show s ukázkou chovu ovcí. Den můžeme zakončit v polynéských lázních. Nocleh.

14. den

snídaně. Cestou k jezeru Taupo návštěva nesmírně rozmanité termální oblasti Wai-O-Tapu s největší atrakcí – erupcí gejzíru Lady Knox. Nocleh.

15. den

snídaně. Celodenní výlet do NP Tongariro nebo let nad horou Mt. Ruapehu. Návštěva jednoho z největších lyžařských středisek Severního ostrova. V pozdních odpoledních hodinách přejezd do Wellingtonu. Nocleh.

16. den

snídaně. Prohlídka města s vyhlídkou z hory Mt. Victoria a návštěvou botanické zahrady. Zájemci mohou navštívit Národní muzeum (historie Nového Zélandu). Nocleh.

17. den

transfer na letiště a odlet do Prahy.

18. den

přílet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Cairns

22°C Skoro jasno

×