800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVýchodní a západní Karibik

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Miami. Po příletu transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2. den

VYPLUTÍ Z MIAMI (USA)
V dopoledne transfer do přístavu, nalodění. Vyplutí.

3. den

PLAVBA NA LODI

4. den

SAMANÁ (DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA)
O Samaná se říká, že je to nejkrásnější část Dominikánské republiky. Něco z její krásy můžete poznat i během fakultativních výletů do jeskyní v NP Los Haitises, na výpravě kajakem do džungle, nebo ze sedla čtyřkolky (fakultativně).

5. den

CHARLOTTE AMALIE (SV. TOMÁŠ)
Město, kdysi významné jako centrum pirátství, nabízí možnost odpočinku na plážích či aktivního sportu. Největší atraktivitou přístavu i celého ostrova je ovšem příležitost nakupování za neuvěřitelně nízké ceny.

6. den

TORTOLA (BRITSKÉ PANENSKÉ OSTROVY)
Největší z Bristských Panenských ostrovů je ideálním místem k odpočinku v pestrém programu plavby. Nechcete-li však zahálet, vydejte se jeepem na výlet po ostrově, zaplavte si s delfíny, nebo objevujte svět pod hladinou oceánu na podvodní motorce (fakultativně).

7. den

PLAVBA NA LODI

8. den

GREAT STIRRUP CAY (BAHAMY)
Bělostné pláže, příjemné vlny Karibského moře, to je ten správný začátek exotické dovolené. Soukromý ostrov Great Stirrup Cay nabízí vodní sporty a plážovou zábavu jen pro účastníky plavby.

9. den

MIAMI (USA) Metropole plážové turistiky v USA nabízí mnohem víc, než jen přímořské promenády: procházku svébytnou čtvrtí Art Deco District, návštěvu Little Havana.

10. den

PLAVBA NA LODI

11. den

ROATÁN (HONDURAS)
Krásný a nedotčený ostrov 45 km od břehů Hondurasu Vás dokonale zpomalí na karibské životní tempo. Korálové útesy patřící k Mesoamerickému korálovému jsou skvělou příležitostí k potápění či šnorchlování, ale i na bělostné pláže mohou být místní obyvatelé hrdí – patří k nejkrásnějším v Karibiku.

12. den

BELIZE CITY (BELIZE)
Belize City Vás nechá vychutnat slávu zašlých koloniálních dob. Hlavními lákadly jsou však tropický deštný prales v okolí a nejdelší korálový útes na západní polokouli.

13. den

COSTA MAYA (MEXIKO)
Koho nenadchne samo letovisko, může se vydat do prastarých majských osad. Dobrodružné povahy jistě uvítají možnosti výprav na Harleyi.

14. den

PLAVBA NA LODI

15. den

KEY WEST (USA)
Městečko na nejjižnějším cípu USA dělí od kubánské Havany pouhých 130 km Atlantského oceánu. Zřejmě proto má příchuť Karibiku, skvělou kuchyni a elektrizující atmosféra. Možnost navštívit dům Ernesta Hemingwaye.

16. den

MIAMI (USA) – ODLET DO PRAHY Snídaně. Vylodění, transfer na letiště, odlet do Prahy.

17. den

PŘÍLET DO PRAHY

Technická data lodě Norwegian Pearl 5*

Délka: 295 m, šířka: 33 m, palub: 15, posádka: 1.084, hosté: 2.394, rychlost: 25 uzlů, výtlak: 93.530 t.
Vybavení lodě : 13 tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda s obchody duty free, casino, salónek pro karetní hry, divadelní a koncertní sál, knihovna, internetová kavárna, videohry, zábavní program a prostory pro děti a mládež, hriště na tesis, volejbal a basketbal, solarium, lázně, kosmetický salon, bazény vířivky, galerie, čistírna.
Vybavení kajut : WC / sprcha, šatník, minibar, trezor, fén, TV/satelit a Pay-Per-View, telefon, zásuvky 110/220 V.
Stravování : 12 restaurací

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Nassau

28°C Skoro jasno

×