800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZápadní Karibik

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Miami, Po příletu transfer do hotelu (za příplatek), ubytování, nocleh.

2. den

MIAMI (USA)
V poledne transfer do přístavu (za příplatek), nalodění – loď NORWEGIAN JEWEL 5* nebo NORWEGIAN PEARL 5*. Po nalodění lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí na moře.

3. den

GREAT STIRRUP CAY (BAHAMY)
Bělostné pláže, příjemné vlny Karibského moře, to je ten správný začátek exotické dovolené. Soukromý ostrov nabízí vodní sporty, překrásné pláže a další aktivity jen pro účastníky plavby.

4. den

PLAVBA NA LODI

5. den

OCHO RIOS (JAMAJKA)
Nechcete-li strávit den na pláži nebo ve městě, vydejte se za dobrodružstvím do okolní krajiny. Vodopády Dunn's River Falls, jeskyně Green Grotto, výlety jeepem do hor, či sjiždění řeky na obřích nafukovacích kruzích (vše fakultativně).

6. den

GEORGE TOWN (GRAND CAYMAN)
Kolumbus říkal Kajmanským ostrovům "Las Tortugas" – želvy. I když je jich tu stále mnoho, vžilo se později jméno nepřesně označující zde žijící leguány jako krokodýli. Den zde můžete strávit šnorchlováním s rejnoky, cyklovýletem po ostrově nebo lenošením na Sedmimílové pláži.

7. den

COZUMEL (MEXIKO)
Španělští objevitelé "Conquistadores" odsud spatřili poprvé břehy Mexika, když pátrali po zlatě a jiném bohatství. Na ostrově Cozumel naleznete poklady také pod hladinou moře. Jsou zde výborné podmínky pro potápění a šnorchlování. Na souši doporučujeme výlet do kdysi mocného mayského města Tulum.

8. den

PLAVBA NA LODI

9. den

MIAMI (USA)
Snídaně. Vylodění, transfer na letiště (za příplatek), odlet do Prahy.

10. den

PŘÍLET DO PRAHY

Počasí

Nassau

28°C Skoro jasno

×