800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COLONY CLUB

Hotel se nachází na západním pobřeží Barbadosu jenom 40min od mezinárodního letiště a 20min od hlavního města. Hotel se nachází v krásné tropické zahradě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na západním pobřeží Barbadosu jenom 40min od mezinárodního letiště a 20min od hlavního města. Hotel se nachází v krásné tropické zahradě. Přímo na pláži.

Ubytování

96 stylových pokojů, každý s balkónem nebo verandou. Pokoje jsou vybavené kabelovou TV, klimatizací, vanou a sprchou, vysoušečem vlasů, rádiem, minibarem, kávovarem, žehličkou, trezorem a za příplatek wifi.

Vybavení

V hotelu je konferenční sál, restaurace, bar, bazény, tenisové kurty, fitness centrum, salón krásy, knihovna, obchody, internet.
zahrada, výtah, venkovní posezení, úschovna zavazadel (lyží apod.), společenská místnost, slunečníky a lehátka, salonky, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, obchůdky, nosič zavazadel, masáže, loď na vyjížďky po moři, lékař, kosmetika, konferenční místnost, kavárna, kadeřnictví, jacuzzi, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, fitness, dětský klub, business centrum, bazén pro děti, bazén, bar, animační programy, 24-hod.servis

Sport a zábava

Sport v místě: vodní sporty, tenis, šnorchlování, šipky, šachy, surf, stolní tenis, rybaření, plážový volejbal, plachtění, kulečník, kajaky, jachting, fitness, bazén, aerobic vodní
Sport v okolí: vodní sporty, terasa na slunění, šnorchlování, šlapadla, rybaření, potápění, jachting, golf

Stravování

Snídaně.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 40 min.
×