800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THE SANDPIPER

  • Skvělý resort
  • Bezchybné služby

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Jeden z nejeklusivnějších malých hotelů na Barbadosu i v Karibiku! U krásné písečné pláže omývané tyrkysovými vodami ve stínu svěžích tropických zahrad! Vyhledávaný pro bezchybný servis!

Poloha

St. James, hotel patřící do společenství Small Luxury Hotels of the World leží na západním pobřeží ostrova, v nádherné tropické zahradě se vzrostlými palmami u dvou písečných pláží. V blízkosti se nachází dvě golfová hřiště Sandy Lane a Royal Westmoreland. Vzdálenost od letiště cca 45 minut jízdy, od hlavního města Bridgetown cca 20 minut jízdy.

Vybavení hotelu

50 prostorných pokojů a suite o 1-3 ložnicích, některé suite s vlastním bazénem. Klimatizace, restaurace, 2 bary, bazén, SPA centrum (v sesterském hotelu Coral Reef Club), fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, vodní lyže, katamarány, kajaky, rybaření, jízda na koni, golf, boutique, kadeřník, dětský klub (v sesterském hotelu Coral Reef Club), hlídání dětí, Wi-fi internet.

Vybavení pokoje

Garden pokoj: klimatizace, minibar, toaster, sejf, fén, telefon, CD přehrávač, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa.

Strava

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze (večeře probíhají v dalších luxusních hotelech na ostrově).

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 45 min.

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL CORAL REEF CLUB

HOTEL CORAL REEF CLUB

Barbados, Barbados, St. James

Cena od: 76 090 Kč

Pro skupinu:

×