800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyJižní Karibik

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Miami, transfer do hotelu, nocleh.

2. den

MIAMI (USA)
Dopoledne volno. Transfer do přístavu, nalodění - loď NORWEGIAN DAWN 4*+. V 16.00 vyplutí.

3. den

PLAVBA NA LODI

4. den

SAMANÁ (DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA)
O Samaná se říká, že je to nejkrásnější část Dominikánské republiky. Něco z její krásy můžete poznat i během fakultativních výletů do jeskyní v NP Los Haitises, na výpravě kajakem do džungle, nebo ze sedla čtyřkolky (fakultativně).

5. den

TORTOLA (BRITSKÉ PANENSKÉ OSTROVY)
Největší z Bristských Panenských ostrovů je ideálním místem k odpočinku v pestrém programu plavby. Nechcete-li však zahálet, vydejte se jeepem na výlet po ostrově, zaplavte si s delfíny, nebo objevujte svět pod hladinou oceánu na podvodní motorce (fakultativně).

6. den

PHILIPSBURG (SV. MARTIN)
Na první pohled Vás zaujmou kilometry nádherných pláží s výbornými restauracemi, nazývané také jako Francouzská riviéra Karibiku. Doporučujeme navštívit motýlí farmu či možnost zúčastnit se expedice objevování podmořského světa.

7. den

ST. JOHN’S (ANTIGUA)
Doky vystavěné v gregoriánském stylu jsou jsou významnou architektonickou památkou, ne však jediným místem hodným návštěvy. Zlákají Vás pláže, adrenalinové dobrodružství v džungli, nebo útok pirátské lodi (fakultativně).

8. den

ROSEAU (DOMINICA)
Příjezd do městečka Roseau, jehož pestré fasády budov dávají vzpomenout na nedávnou minulost. Doporučujeme výlet do vnitrozemí za posledními karibskými indiány, nebo šnorchlování mezi pestrobarevnými rybkami na Champagne Beach.

9. den

BRIDGETOWN (BARBADOS)
V Bridgetownu si pobyt si můžete zpestřit šnorchlováním k vraku lodi s doprovodem mořských želv nebo setkáním s kočkodanem zeleným (fakultativně).

10. den

BASSETTERRE (SV. KRYŠTOF)
Mnohé možnosti k pěší turistice. Za návštěvu stojí také bývalá plantáž cukrové třtiny Romney Manor, kde se dnes vyrábí oděvy zdobené karibskými batikovanými vzory.

11. - 12. den

PLAVBA NA LODI

13. den

MIAMI (USA)
Snídaně. Vylodění, transfer na letiště (za příplatek), odlet do Prahy.

14. den

PŘÍLET DO PRAHY

Počasí

Barbados

26°C Polojasno

×