800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DOVER BEACH

Hotel se nachází přímo na krásné pláži Dover. Skládá se ze tří budov. První je na pláži a má název Calais. Druhá je uprostřed tropických zahrad a má název Flowers. Třetí má výhled do vnitrozemí ostrova a jmenuje se Goldwater.
Hlavní město Bridgetown se nachází 6 kilometrů od hotelu. Mezinárodní letiště se nachází 15 minut od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází přímo na krásné pláži Dover. Skládá se ze tří budov. První je na pláži a má název Calais. Druhá je uprostřed tropických zahrad a má název Flowers. Třetí má výhled do vnitrozemí ostrova a jmenuje se Goldwater. Hlavní město Bridgetown se nachází 6 kilometrů od hotelu. Mezinárodní letiště se nachází 15 minut od hotelu.

Ubytování

V hotelu je 59 pokojů. V každém pokoji je klimatizace, telefon, TV s kabelovým signálem, CD přehrávač, koupelna se sprchou, toaletními potřebami a fénem.

Vybavení

zahrada, venkovní posezení, slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, nosič zavazadel, masáže, loď na vyjížďky po moři, letní terasa, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, garáže, fitness, bazén, bar, 24-hod.servis

Stravování

V hotelu se nachází restaurace, ve které se jídlo podává formou bufetu. Také se zde nachází bar a internetová kavárna.

Sport a zábava

Sport v místě: volejbal, vodní sporty, terasa na slunění, tenis, šnorchlování, šachy, plážový volejbal, fitness, bazén
Sport v okolív: vodní sporty, vodní skútr, vodní lyže, šnorchlování, šlapadla, surf, rybaření, potápění, plachtění, kajaky, jachting

Pláž

u hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 15 min.
×