800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TURTLE BEACH

Velmi kvalitní hotel 5 minut chůze od centra městečka St. Lawrence Gap s pestrou nabídkou barů, restaurací a nočního života. Od letiště je hotel vzdálený 10 km - 15 minut. Vzhledem k možnosti ubytovat 2 dospělé osoby a 2 děti na pokoji je hotel vhodný i pro rodiny s dětmi. Lekce vaření místní kuchyně a míchání koktejlů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na jižním pobřeží Barbadosu. K hotelu patří dlouhé bílé písečné pláže, na které želvy kladou svá vejce. Hotel se nachází 15min od mezinárodního letiště a 20min od hlavního města a 3minuty od nočního života a restaurací.

Ubytování

161 nové renovovaných pokojů s klimatizací, vysoušečem vlasů, plochou SAT TV, mini ledničkou, sejfem a stropním ventilátorem. Za příplatek internet.

Vybavení

V areálu hotelu je restaurace, bar, dětský bazén a hřiště, bazény, tenisové kurty, fitness centrum, internetová kavárna, wifi za příplatek, hlídání dětí, konferenční sál, tropická zahrada. Venkovní posezení, slunečníky a lehátka, salonky, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, nosič zavazadel, masáže, loď na vyjížďky po moři, letní terasa, lázně, kancelářské služby, jacuzzi, hotelový trezor, bazén, bar, animační programy, 24-hod.servis.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Přímo na pláži.

Sport a zábava

Vodní sporty, terasa na slunění, šipky, šachy, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, kulečník, fitness, dětské hřiště, boccia, bazén, aerobic vodní.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 15 min.
×