800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPo stopách karibských pirátů - jižní Karibik

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy do San Juan (Puerto Rico), ubytování v hotelu, nocleh.

2. den

transfer z hotelu do přístavu, nalodění, vyplutí v odpoledních hodinách, večeře.

3. den

plavba na lodi s nabídkou sportovního vyžití a společenských aktivit, zákoutí k relaxaci, plná penze.

4. den

Bridgetown (Barbados) – ostrov obklopený korálovými útesy láká k potápění a procházkám po plážích. Můžete navštívit lihovar, kde se vyrábí místní rum, nebo hlavní město Bridgetown s domem, ve kterém při své návštěvě ostrova zůstával George Washington.

5. den

Castries (St. Lucia) – příjezd do bývalé anglické kolonie, možnost skvělých nákupů, výletu k vyhaslé sopce, vodopádům nebo odpočinku na některé z místních pláží.

6. den

St. Johns (Antiqua) – příjezd do bývalé anglické kolonie, která se stala vyhledávaným místem na dovolenou, lákající turisty na 366 krásných pláží, nádhernou krajinu a ospalý styl života. Volný program.

7. den

Philipsburg (St. Maarten) – ostrov, který napůl spravují Francie a Nizozemí, je rájem pro milovníky nákupů, potápěče a jachtaře, je zde motýlí farma.

8. den

Charlotte Amalie (St. Thomas).

9. den

návrat do přístavu San Juan (Puerto Rico), transfer na letiště, odlet do Prahy.

10. den

přílet do Prahy.

Vybavení lodě

prostory zdobí moderní barvy a vybavení. Mezi další nové prvky patří vinný bar Cellar Masters s nejmodernějším samoobslužným systémem Enomatic a moderní Martini Bar se světoznámým pultem pokrytým ledem a s prostory na večírky, originální oceněná restaurace Qsine, iLounge - přední prodejce produktů Apple - první na moři, ubytování Aqua Class inspirované atmosférou lázní spolu s exkluzivní restaurací Blu, divadlo Celebrity, kasino Fortunes, fitness centrum, Thalassoterapeutický bazén, nákupní centrum Emporium, bazén, kino, jedinečná restaurace se specialitami a mnoho dalšího.

Vybavení kajut

dvě lůžka, koupelna se sprchou a WC, TV, telefon, lednice.

Stravování

rozšířená plná penze (s výjimkou alkoholu a také nealkoholických nápojů na baru).

Počasí

Barbados

29°C Polojasno

×