Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Barma | Jižní pobřeží | Ngapali Beach

Amata Resort & Spa

   Hodnocení

   4.5536 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Komplex bungalovů je z roku 2001. Objekt hostům nabízí celkem 67 pokojů. V komplexu je hotelový sejf a směnárna. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. V komplexu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salónek, kavárna, bar a hospoda. Je tady obchod se suvenýry a další obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Je zde knihovna. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Jízdní kola je možné nechat v úschovně kol. Komplex bungalovů nabízí lékařskou službu, pokojovou službu a prádelnu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, obývací část, kuchyň a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. V pokojích je koberec, dvoulůžková postel nebo kingsize manželská postel. Také je zde sejf a minibar. V kuchyňském koutě je lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Na pokoji je telefon a televize. Pro hosty je na pokoji připravena domácí obuv. V koupelnách je sprchový kout a vana. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan.

   Sport/zábava

   Objekt má bazén a venkovní bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. V komplexu lze trávit volný čas různě. Je zde šnorchlování, spa, masáže a solárium a za poplatek jízda na kole/horském kole, golf a jízda na kajaku.

   Stravování

   Je možné si objednat snídaně.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248