800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPivní festival v Bruselu

  • 3-denní poznávací zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis okruhu

1. DEN

Přílet do Bruselu, transfer do hotelu, ubytování. Pěší prohlídka města – stará část města v okolí náměstí Grote Markt se slavnými cechovními domy a radnicí, perla gotické architektury – katedrála sv. Michala a Guduly, gurmánská ulice. Večer začátek pivního festivalu. Tento každoroční svátek milovníků lahodného moku se koná v centru města a je přehlídkou a degustačním stánkem jak malých, tak velkých belgických pivovarů. Celá akce je doplněna mnoha kulturními akcemi po celém Bruselu.

2. DEN

Možnost výběru mezi celodenní degustací na pivním festivalu v Bruselu nebo celodenním fakultativním výletem vlakem do města Bruggy.
Bruggy – půldenní pěší prohlídka s průvodcem a následné volno na detailní prohlídku tohoto malebného města, které se nachází 100 km od
Bruselu. Tyto Benátky severu jsou považovány za jedno z nejromantičtějších míst Evropy, jsou položeny na husté síti kanálů. Dominantou města je náměstí Markt s řadou štítových domů a dominantní zvonicí Belfort ze 13. st., z jejíž vyhlídky můžete vidět město jako na dlani. Možnost plavby po kanálech. Město kromě památek nabízí i populární atrakci pro děti – mořský zábavní park Boudewijnpark s obrovským delfináriem a více než 25 tematickými atrakcemi zaměřenými na moře a podmořský svět, jako je obrovská vodní skluzavka nebo zaoceánská loď.

3. DEN

Individuální volno do odjezdu, transfer na letiště, odlet.

×