800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký okruh zeměmi Beneluxu

  • Tři evropské země a jejich krásy v jednom týdnu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odjezd večer z ČR přes SRN do Luxemburgu. Noční přejezd.

2. den:

autokarová verze: v ranních hodinách prohlídka Luxemburgu, hlavního města stejnojmenné země, rozkládajícího se po obou stranách hluboké kotliny. Přejezd do Belgie, prohlídka hlavního města Bruselu. Známé náměstí Grote Markt s cechovními domy, radnicí, symbol města Manneken Pis – čůrající chlapeček. Fakultativně možnost návštěvy Atomia nebo Minieurope – světa miniatur Evropy. Příjezd na ubytování, nocleh. Letecká verze individuální volno, večer setkání s autokarovou verzí zájezdu.

3. den:

belgické Flandry a jejich starobylé metropole Gent. Město mnoha architektonických slohů, protkané vodními kanály. Fakultativně plavba po grachtech. Bruggy – klenot evropské architektury, nazývaný Benátky severu. Přejezd do Holandska na ubytování, nocleh.

4. den:

největší světový přístav Rotterdam, fakultativně plavba lodí Spido přístavem nebo návštěva věže Euromast s vyhlídkou. Návrat na nocleh.

5. den:

Delft, který proslulý delftskou majolikou. Krátká prohlídka, fakultativně návštěva výroby porcelánu. Sídlo nizozemské vlády Den Haag, město paláců, sídlo Mezinárodního soudního dvora a letní sídlo královské rodiny Huis ter Bosch. Fakultativní prohlídka světa miniatur holandských staveb Madurodam v měřítku 1:25, zastavení v lázních Scheveningen, fakultativně možnost návštěvy podmořského akvária See Life. Návrat na nocleh.

6. den:

květinové zahrady Keukenhof, největší v zemi, na ploše 32 ha s několika miliony jarních cibulových květin (srpen – v ranních hodinách prohlídka největší světové burzy květin v Aalsmeeru). Hlavní a korunovační město Amsterdam – prohlídka. Historické centrum, květinový trh, náměstí Dam, plavba lodí po grachtech, brusírna diamantů, fakultativně možnost návštěvy muzea voskových figurín Madame Tussaud, Říšského muzea či Muzea van Gogha. Večerní atmosféra města. Ve večerních hodinách odjezd do ČR. Letecká verze: dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

7. den:

návrat v dopoledních hodinách.

Počasí

Valonsko

13°C Převážně oblačno

×