800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHonduras - Belize - Mexiko

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Miami. Transfer do hotelu, nocleh.

2. den

VYPLUTÍ Z MIAMI (USA)
V dopoledne transfer do přístavu, nalodění. Vyplutí.

3. den

PLAVBA NA LODI

4. den

ROATÁN (HONDURAS)
Krásný a nedotčený ostrov 45 km od břehů Hondurasu Vás dokonale zpomalí na karibské životní tempo. Korály, patřící k Mesoamerickému korálovému útesu jsou skvělou příležitostí k potápění či šnorchlování, ale i na bělostné pláže mohou být místní obyvatelé hrdí – patří k nejkrásnějším v Karibiku.

5. den

BELIZE CITY (BELIZE)
Belize City Vás nechá vychutnat slávu zašlých koloniálních dob. Hlavními lákadly jsou však tropický deštný prales v okolí a nejdelší korálový útes na západní polokouli. Máte-li chuť, můžete se vydat na expedici do mayského podsvětí a hrobek, do džungle "ztraceného světa", nebo také vyzkoušet osvědčenou vodní zábavu – sjíždění řeky na duši od traktoru (fakultativně).

6. den

COSTA MAYA (MEXIKO)
Koho nenadchne samo letovisko, může se vydat do prastarých mayských osad. Dobrodružné povahy jistě uvítají možnosti výprav na Harleyi, na kolech a v kajacích ke vzdálenějším plážím, na čtyřkolkách do džungle nebo v bugině po písečných cestách vnitrozemí.

7. den

PLAVBA NA LODI

8. den

KEY WEST (USA)
Městečko na nejjižnějším cípu USA dělí od kubánské Havany pouhých 130 km Atlantského oceánu. Zřejmě proto má příchuť Karibiku, skvělou kuchyni a elektrizující atmosféru. Možnost navštívit dům Ernesta Hemingwaye.

9. den

MIAMI (USA) – ODLET DO PRAHY
Snídaně. Vylodění, transfer na letiště, odlet do Prahy. Pokud čas dovolí, lze před odletem absolvovat prohlídku města (fakultativně).

10. den

PŘÍLET DO PRAHY

Technická data lodě Norwegian Pearl 5*

Délka: 295 m, šířka: 33 m, palub: 15, posádka: 1.084, hosté: 2.394, rychlost: 25 uzlů, výtlak: 93.530 t.
Vybavení lodě : 13 tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda s obchody duty free, casino, salónek pro karetní hry divadelní a koncertní sál, knihovna, internetová kavárna, videohry, zábavní program a prostory pro děti a mládež, hriště na tesis, volejbal a basketbal, solarium, lázně, kosmetický salon, bazény vířivky, galerie, čistírna.
Vybavení kajut : WC / sprcha, šatník, minibar, trezor, fén, TV/satelit a Pay-Per-View, telefon, zásuvky 110/220 V.
Stravování : 12 restaurací.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Belize

25°C Slabý déšť

×