800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAYO ESPANTO

Privátní resort na malém ostrůvku Cayo Espanto se nachází u ostrova Ambergris Caye, transfer mezi ostrovy je zajištěn lodí (plavba trvá cca 7 minut).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

privátní resort na malém ostrůvku Cayo Espanto se nachází u ostrova Ambergris Caye, transfer mezi ostrovy je zajištěn lodí (plavba trvá cca 7 minut)

Ubytování

každá vilka má privátní bazén, molo, pokoje mají klimatizaci, stropní ventilátor, sat. TV, CD přehrávač, verandu s výhledem na moře, houpací síť Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby.

Vybavení

5 premium vilek a 1 vodní bungalov. Celkový maximální počet hostů na ostrůvku je 16 osob. Cena zahrnuje služby privátního komorníka.

Stravování

All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy i večeře servírované přímo ve vilkách, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů během dne (s výjimkou vína a šampaňského). K dispozici je rozmanitá kuchyně, přizpůsobená přáním jednotlivých hostů, problémem nejsou ani speciální dietní jídla.

Sport a zábava

bezmotorové vodní sporty (kajaky, šlapadla, plachetnice). Za poplatek masáže, golf na ostrůvku Caye Chapel, vzdáleném cca 30 min. plavby, rybaření, potápění.

Pláž

každá vilka má svoji vlastní pláž

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×