Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Bermuda | St. David Island | Devonshire

Ariel Sands

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté si zde svůj pobyt užijí a odpočinou si, díky nejrůznějším službám a zařízením, které jsou v nabídce. Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například restaurace a bar.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. K většině pokojů patří i terasa, na které se dá příjemně relaxovat. Z některých pokojů je hezký výhled na moře. Je tady sejf. K dispozici je také lednička a varná konvice/kávovar. Na pokoji je telefon, televize a rádio. V koupelnách je sprchový kout. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan.

   Sport/zábava

   Objekt má bazén. Na slunné terase jsou pro hosty připravena lehátka. Objekt je ideálním místem pro aktivní dovolenou, díky sportovním aktivitám, které nabízí. Je tu například tenis. Za poplatek je golf, rybaření a jízda na koni. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř hotelu. Je tu například fitness studio. Hosté si mohou užívat wellness programy v relaxační zóně. V nabídce je kosmetický salon a masáže. Za poplatek také spa.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Také je možné objednat snídaně.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248