800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAndy a Copacabana

PRAHA/VÍDEŇ - LIMA – CUSCO – PUNO – LA PAZ – RIO DE JANEIRO – IGUACU – RIO DE JANEIRO – PRAHA/VÍDEŇ

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA / VÍDEŇ – LIMA
Sraz skupiny na letišti v Praze nebo ve Vídni. Odlet do Limy s mezipřístáním. Občerstvení během letu. Přílet do Limy. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

2. den

LIMA
Snídaně. Dopoledne volno. Odpoledne prohlídka města, kde mimo jiné uvidíte katedrálu, kostel San Francisco, podzemní galerii a katakomby, Hlavní náměstí, koloniální část Limy a residenční zóny San Isidro a Mirafl ores. Návrat do hotelu. Nocleh.

3. den

LIMA - CUSCO
Po snídani transfer na letiště. Odlet do Cusca. Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na nutnou aklimatizaci - město se nachází 3360 metrů nad mořem. Odpoledne prohlídka města s katedrálou, Korikancha – slunečního chrámu a návštěva kostela Sv. Dominga. Dále návštěva nedalekých trosek Kenko, Tambomachary, Pucapucara a pevnosti Sacsayhuaman. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den

CUSCO – PISAC MARKET – OLLANTAYTAMBO
Snídaně. Celodenní výlet do svatého místa Inků. Zastavíte se na indiánském trhu Pisac, kde si můžete koupit některou z nepřeberného množství ručně vyrobených peruánských ozdob. Oběd. Odpoledne odjezd do archeologického střediska Ollantaytambo, vzdáleného 97 km od města. Ubytování v hotelu. Nocleh.

5. den

OLLANTAYTAMBO – MACHU PICCHU – CUSCO
Snídaně. Odjezd vlakem do Aguas Calientes, dále cesta pokračuje autobusem k Machu Picchu. Prohlídka nejznámější památky Jižní Ameriky, posvátného místa Inků. Oběd. Návrat do Cusca, ubytování v hotelu. Nocleh.

6. den

CUSCO – PUNO
Snídaně. Odjezd do Puna přez vrcholy And s výhledem na krásná údolí. Oběd v místní restauraci. Příjezd do Puna. Ubytování v hotelu. Nocleh.

7. den

PUNO – TITICACA – LA PAZ
Snídaně. plavba po jezeře Titicaca se zástavkou na plovoucích rákosových ostrovech Las Uros. Odjezd do Copacabany. Projížďka lodí na Sluneční ostrov. Pokračovaní cesty do La Pazu, hlavního města Bolívie. Ubytování v hotelu. Nocleh.

8. den

LA PAZ
Snídaně, prohlídka La Pazu a Měsíčního údolí, odpoledne volno. Nocleh.

9. den

LA PAZ – RIO DE JANEIRO
Snídaně. Transfer na letiště. Odlet do Rio de Janeira. Přílet do Rio de Janeira, transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh.

10. den

RIO DE JANEIRO
Snídaně. Polodenní prohlídka města – monumentu Corcovado se sochou Krista, fakultativně jízda lanovkou na vrchol Cukrové homole (Sugar Loaf ) s nezapomenutelným výhledem na celé město. Nocleh.

11. - 13. den

RIO DE JANEIRO
Snídaně. Volné dny na koupání na známé pláži Copacabana a Ipanema nebo možnost fakultativních výletů. Večer fakultativně „Samba show“. Nocleh.

14. den

RIO DE JANEIRO - IGUACU
Snídaně. Transfer na letiště. Odlet do Iguacu, transfer do hotelu. Volné odpoledne. Nocleh.

15. den

IGUACU
Snídaně. Polodenní prohlídka brazilské strany vodopádu, který se nachází na hranicích Argentiny, Brazílie a Paraguaye, v tropické džungli s nádherným panoramatickým výhledem. Nocleh.

16. den

IGUACU – RIO DE JANEIRO – PRAHA/ VÍDEŇ
Snídaně. Transfer na letiště a let do Rio de Janeira. Pokračování letu do Prahy nebo Vídně.

17. den

PRAHA/VÍDEŇ
Pokračování letu s mezipřistáním do Prahy nebo Vídně. Občerstvení v letadle. Přílet.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bolívie

24°C Jasno

×