800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNEUM hotel

  • Oblázkové pláže vzdálené cca 200 m
  • Nabídka moderního ubytování

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel Neum se nachází v Neumském zálivu, cca 200 m od centra města, nedaleko poloostrova Pelješac, asi 65 km od Dubrovníku.

Poloha

Do 200 m od moře.

Stravování

Polopenze.
Možnost přikoupení plné penze.

Vybavení

Hostům je k dispozici restaurace, taneční terasa, restaurace na pláži, pizzerie, kongresový sál pro cca 450 osob a 3 malé sály pro 40-80 osob, TV místnost, diskotéka „Paganini“, kromě venkovního parkoviště také parkovací garáže, prodejna se suvenýry, aperitiv bar, televizní místnost, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, dětská herna.

Sport a zábava

Hotel má venkovní bazén s mořskou vodou. Denně je pro hosty organizována animace (animace pro děti, animace pro dospělé) a zábavné aktivity. Dále je zde Wellness & Spa centrum - sauna a posilovna, vodní sporty, tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, potápění, kulečník. Cca 4 km vzdálené tenisové dvorce.

Ubytování

Hotel nabízí moderní ubytování v luxusně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s klimatizací, balkonem s výhledem na moře nebo do parku, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem, koupelnou s vysoušečem vlasů, WIFI internet, trezorem a telefonem. Domácí zvířata nejsou povolena.

Pláž

Pláže jsou oblázkové, vhodné pro děti i neplavce. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. K cestě na pláž se využívá hotelový výtah a spojovací chodba v suterénu hotelu, dlouhá 100 m. Klienti se dostanou na pláž i po schodech hotelovým parkem vedle hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 200 m
×