800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZENIT hotel

  • Pláž je vhodná i pro děti a neplavce

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Zenit, který se nachází přímo na mořském břehu, je jednou z nejatraktivnějších staveb moderní hotelové architektury v Neumu.

Ubytování

Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, mají SAT/TV, koupelnu. Pokoje do parku mají balkon, pokoje na mořskou stranu jsou bez balkonu.

Vybavení

Hotel má rovněž několik restauračních objektů: hotelový bar, caffé bar, restauraci, caffé bar na pláži, cukrárnu a letní restauraci s živou hudbou. Všechny nabízejí svým hostům kromě příjemné zábavy také bohatý výběr jídel a nápojů.

Stravování

Polopenze.

Pláž

Zvláštní výhodou hotelu je upravené přístaviště pro plavidla a upravená přírodní pláž. Hotel má svoji vlastní pláž, která je oblázková s pozvolným přístupem do moře vhodná pro děti i neplavce, vzdálená cca 50 m.

Sport a zábava

Hotel disponuje mnoha sportovně-rekreačními plochami: krytý bazén s mořskou vodou, sauna, hřiště na košíkovou, odbíjenou, na házenou a nohejbal (osvětlené, lze ho využívat i ve večerních hodinách), hřiště na petanque, stolní tenis. Vedle zábavy, kterou poskytuje hotel, mohou hosté autobusem nebo lodí navštívit různá kulturní a historická místa : Dubrovník, Mostar, Počitelj, Medjugorje, Hutovo Blato a Ston.

Náš názor

Tato destinace je pouze na vlastní dopravu.

×