800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBrazílie-Velky okruh v rytmu samby

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA - RIO DE JANEIRO Let z Prahy do Lisabonu. Přílet do Lisabonu, transfer do hotelu. Ubytování.

2. den

RIO DE JANEIRO Snídaně. Transfer na letiště a let do Ria. Občerstvení v letadle. Přílet do Rio de Janeira. Transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh.

3. den

RIO DE JANEIRO Snídaně. Polodenní prohlídka města - monument Corcovado se sochou Krista. Volné odpoledne. Večer fakultativně "Samba show". Nocleh.

4. den

RIO DE JANEIRO Snídaně. Volné dopoledne na koupání. Odpoledne jízda lanovkou na vrchol Cukrové homole (Sugar Loaf) s nezapomenutelným výhledem na celé město. Nocleh.

5. den

RIO DE JANEIRO - AMAZONIE (MANAUS) Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Manausu - Amazonie. Ubytování v hotelu. Večer plavba na kánoích a pozorování divokých aligátorů. Večeře.

6. den

AMAZONIE Snídaně. Celý den pobyt v srdci amazonské džungle, oběd. Návštěva amazonských vesnic s původními obyvateli a možnost lovu dravých ryb - piranhas. Večeře. Nocleh.

7. den

AMAZONIE (MANAUS) - IGUACU Snídaně. Návštěva "Opičí džungle". Odjezd z hotelu na letiště. Let s mezipřistáním do Iguacu. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

8. den

IGUACU Snídaně. Celodenní výlet s obědem - návštěva vodopádů z brazilské strany, který se nachází na hranicích Argentiny, Brazílie a Paraguaye, v tropické džungli s nádherným panoramatickým výhledem a argentinské strany vodopádu s projížďkou lodí pod vodopády nebo do ďáblova chřtánu. Nocleh.

9. den

IGUACU - RIO DE JANEIRO - BÚZIOS Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Rio de Janeira. Po příletu transfer do letoviska Buzios. Ubytování v hotelu. Nocleh.

10-12. den

DEN BÚZIOS Snídaně. Volný program, koupání, možnost fakultativních výletů. Nocleh.

13. den

BÚZIOS - RIO DE JANEIRO - LISABON Snídaně. Dopoledne volný program. V odpoledních hodinách transfer na letiště. Odlet do Lisabonu, občerstvení během letu.

14. den

LISABON - PRAHA Přílet do Lisabonu a pokračování do Prahy. Přílet, konec programu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Fortaleza

26°C Polojasno

Manaus

25°C Skoro jasno

Natal

25°C Převážně oblačno

Recife

25°C Polojasno

Rio de Janeiro

23°C Jasno

Salvador

25°C Polojasno

×