800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBrazilský ráj palem, pláží a písečných dun

Natal • Pipa Beach • Piranghi do Norte • Fazenda Jardim • Barra da Cunhaú

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den

přílet do Natalu, transfer do hotelu, nocleh.

2.den

snídaně, půldenní výlet do města Natal (cca 4 hod.), výlet podél nejznámějších městských pláží, uličkami za historickými památkami (např. pevnost „Tří Svatých Králů“), starými kostelíky a budovami okolo divadla, vládní budovy, s krásnými panoramatickými výhledy na Ponta Negra pláž, nákupní zastávka v největším centru s místními řemeslnými výrobky. Individuální volno – možnost koupání, odpočinku. Ve večerních hodinách „Brazilský večer“ – typická večeře v místní restauraci – barbecue v podání místní kuchyně, salát, 1 nápoj (voda/soda nebo caipirinha) a brazilskou show – sumba, capueira, atd. Návrat do hotelu, nocleh.

3.den

snídaně, celodenní výlet na vyhlášenou pláž Pipa. Podél menších městeček a plantáží cukrové třtiny, vegetací kokosových palem a tropického ovoce, za poznáním životního stylu místních obyvatel. Zastávka na koupání na pláži v Ponta do Madeiro – zpravidla je možné vidět delfíny. Prohlídka vesničky Pipa, návrat do Natalu, nocleh.

4.den

snídaně, celodenní výlet do Fazenda Jardim s obědem – jižním pobřežím na vyhlídku Mirante dos Golfi nhos nad pláží Tabatiga, zastávka u gigantického „Baobu“, dále do městečka Goianinha – na farmu z 19. století. Návštěva farmy, kde se dodnes vyrábí Cachaca (tradiční alkoholický nápoj). Možnost jízdy na koni, rybaření nebo koupání v přírodním bazénu, typický oběd na farmě v ceně. Návrat do Natalu, nocleh.

5.den

snídaně, celodenní výlet na jižní pobřeží se šnorchlováním (vybavení na šnorchlování zahrnuto v ceně zájezdu) – cesta jižním pobřežím do Pirangi do Norte – zastávka u nejstaršího stromu kešu na světě, z Marina Badaue 2 hod. plavba lodí podél pláží Buzios, Pirangi do Norte, Pirangi do Sul, Cotovelo s hodinovou zastávkou na koupání a šnorchlování v krystalově průzračné vodě. Návrat do Natalu, nocleh.

6.den

snídaně, celodenní výlet Barra da Cunhaú – cesta nejznámějšími a historicky nejvýznamnějšími městy jako Parnarimin, Sao José do Mibipu, Nísia Floresta, Ares, Goianinha, Canguaretama – do Barra da Cunhaú (místo vyhlášené nejlepšími krevetami široko daleko) k nalodění na plavbu mezi mangrovy na pláž ostrůvku Restinga – téměr neobydlenou, s neuvěřitelně krásně čistou a teplou vodou – možnost koupání, odpočinku. Návrat do Natalu, nocleh.

7.den

individuální volno, možnost koupání, dalších fakultativních výletů – celodenní výlet do Joao Pessoa, 3. nejstaršího města Brazílie s koupáním na pláži Cabo Branco, zastávkou na pláži Jacare; jízda na „buggy“ mezi úchvatnými písečnými dunami nad pláží Genipabu; možnost leteckého výletu na 2 noci do Ria de Janeira (letecká přeprava Natal–Rio–Natal, transfer letiště – 3* hotel – letiště, celodenní výlet na “Sugar Loaf–Pao de Açúcar“ , horu známou z obrázků z Ria ve tvaru cukrové homole a k majestátní soše Christa bdící nad městem – s obědem a vstupy v ceně, s místním průvodcem v anglickém jazyce), nebo letecký výlet na 2 noci do Salvadoru (letecká přeprava Natal–Salvador–Natal, transfer letiště – 3* hotel–letiště, půldenní city tour s místním průvodcem v anglickém jazyce), či další dle nabídky průvodce v místě.

8.–10.den

individuální volno.

11.den

u termínu na 10 nocí – transfer na letiště, odlet do ČR; u termínu na 11 nocí – individuální volno.

12.den

u termínu na 11 nocí – transfer na letiště, odlet do ČR.

Počasí

Fortaleza

27°C Skoro jasno

Manaus

26°C Převážně oblačno

Natal

25°C Polojasno

Recife

24°C Převážně oblačno

Rio de Janeiro

22°C Jasno

Salvador

25°C Převážně oblačno

×