800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KIAROA ECO - LUXURY RESORT

Luxusní eco-resort s pouhými 14 pokoji a 14 bungalovy se nachází na poloostrově Maraú, obklopen tropickým lesem, přímo na krásné pláži.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní eco-resort s pouhými 14 pokoji a 14 bungalovy se nachází na poloostrově Maraú, obklopen tropickým lesem, přímo na krásné pláži.

Ubytování

14 x pokoj v hlavní budově – 35m2 , každý pokoj je vybaven klimatizací, plasmovou kabelovou televizí, minibarem, safem, balkonem z nějž se otvírá výhled do zahrady. 3 x Moorea Luxury Bungalov – 70m2, vybavení – klimatizace, plasmová kabelová televize s DVD přehrávačem, minibar, 2 koupelny, safe, balkon, privátní bazén, výhled do zahrady. 3 x Moorea Master Bungalov – 70m2, vybavení stejné jako u bungalovů výše, výhled ale na oceán. 6 x Malindi Bungalov – 92m2, vybavení – klimatizace, plasmová kabelová televize s DVD přehrávačem, minibar, safe, balkon, vířivku, balkon, výhled do tropického lesa. 2 x Bali Luxury Bungalov - 92m2, vybavení – klimatizace, plasmová kabelová televize s DVD přehrávačem, minibar, safe, 2 koupelny, 2 vířivky, privátní bazén, výhled na oceán.

Vybavení

Hotel nabízí svým návštěvníkům služby recepce, restauraci (nabízející mezinárodní i brazilskou kuchyni), bar u bazénu a bar na pláži, 800 metrů čtverečních velký bazén, tenisový kurt, business centrum, obchůdek se suvenýry, lázně se saunou a masážemi.

Stravování

Polopenze

Sport a zábava

Návštěvníkům jsou k dispozici výlety do pralesa, bazén, tenisový kurt, beach volejbal.

Náš názor

Unikátní resort s výbornými službami a jedinečnou atmosférou, vhodný pro klienty, kteří nepotřebují noční život a vyžití, ale hledající klid, odpočinek a relaxaci.
UPOZORNĚNÍ : Moře u brazilských pláží je divočejší než například v Karibiku či Indickém oceánu. Je nutno počítat s velkými vlnami obzvláště v době přílivu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Fortaleza

30°C Jasno

Manaus

30°C Mlžný opar

Natal

28°C Převážně oblačno

Recife

28°C Skoro jasno

Rio de Janeiro

28°C Skoro jasno

Salvador

27°C Polojasno

×