800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TIVOLI ECO RESORT PRAIA DO FORTE

  • Hotel se nachází přímo na pláži
  • Vhodné pro milovníky romantiky

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v jednom z nejprestižnějších míst na pobřeží Brazílie, u letoviska Praia do Forte.

Ubytování

Pokoje se nachází v přízemí nebo v prvním patře a mají balkon s výhledem nebo terasu. Jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a fénem, telefonem s přímou volbou, satelitní / kabelovou TV, trezorem a přístupem k internetu, mini lednicí a individuálně nastavitelnou klimatizací.

Vybavení

Tento příjemný plážový hotel prošel renovací v v roce 2008 a je ideálním místem pro příznivce ekoturistiky, K dispozici je celkem 293 pokojů včetně aprtmánů. Tradiční architektura je v souladu s typickým prvky okolní rozmanité a tropické krajiny. V hotelu mohou klienti využít lobby s 24-hodinovou recepcí, hotelový trezor, děti mohou strávit volný čas v dětském klubu, zatímco rodiče mohou relaxovat třeba u baru. Dále je k dispozici restaurace, konferenční prostory, wifi, prádelna atd.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta polopenze (snídaně, večeře).

Pláž

u hotelu.

Sport a zábava

Hosté si mohou vybrat z široké nabídky rekreačních a společenských aktivit. Můžete relaxovat na pláži nebo u jednoho z 8 bazénů. Je možné si zacvičit v posilovně nebo se připojit k aquafit session. Za příplatek si mohou hosté odpočinout v horké lázni, sauně, parních lázních nebo si nachat dát masáž. Resort nabízí možnosti potápění, surfingu, windsurfingu, motorové vodní sporty, jachting a kanoistiku, zahrát si tenis, stolní tenis nebo plážový volejbal. Výlet si můžete udělat do rybářské osady nebo si zahrát golf na nedalekém hřišti (asi 15 minut jízdy od hotelu). Speciální zábavné a naučné programy jak pro dospělé i děti jsou také v nabídce. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici na písečné pláži.

Program zájezdu:

1. den: PRAHA - RIO DE JANEIRO
Odlet z Prahy do brazilského Rio de Janeiro.
Po příletu transfer z letiště do hotelu u pláže Copacabana nebo Ipanema. Ubytování ve 3* hotelu kolem pláží.

Rio de Janeiro - jedno z největších a nejkrásnějších měst světa, nazývané CIDADE MARAVILHOSA – nádherné město. Město s úžasnou polohou mezi nádherným zálivem s rozmanitými ostrůvky a vysokým hřebenem, na němž již začíná prales. Město, kde horská pásma spadají až do centra města a přetínají kouzelné pláže. Nepřeberné množství zátok, zálivů a výběžků, světoznámé vrcholy Cukrová homole či Corcovado, to vše uchvátí srdce každého návštěvníka.

2. den: RIO DE JANEIRO
Celodenní prohlídka města s výletem na Corcovado a Cukrovou homoli. Corcovado - nejvyšší bod horského hřebenu v Riu, 704 m vysoký vrchol viditelný ze všech míst v Riu. Pozemní lanová dráha vystavěná již v roce 1884 vás zaveze až k samému vrcholu a poskytne vám nezapomenutelné pohledy na město, stejně jako kouzelný průjezd pravým pralesem. Socha Krista, vystavěná na samém vrcholu v roce 1931, se již dávno stala hlavním symbolem města. Její výška je 30 metrů, váha 1 145 tun a rozpětí rukou je 28 metrů.
Vydáte se také na Cukrovou homoli - Vrchol vysoký 390 m, který prudce ukončuje horský hřeben přímo na pobřeží. Jeden z nejznámějších a nejvyhledávanějších cílů turistů, přímo uprostřed města nad pláží Copacabana. Po výjezdu lanovkou na vrchol kopce se vám nabídne úchvatný pohled na Rio, velikou zátoku zařezávající se do pevniny i na scenérii hor protínajících město. Na jedné straně oceán s množstvím drobných ostrůvků, na straně druhé město zakončené dalším symbolem města - vrcholem Corcovado se sochou Krista.

3.-10. den: PRAIA DO FORTE (SALVADOR)
Dopoledne volný program. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Salvadoru. Transfer do hotelu a ubytování.

Počasí

Salvador

27°C Polojasno

×