800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CATUSSABA

Hotel se nachází na pláži Itapua, která patří k těm nejlepším v Salvadoru. Od hlavního města je vzdálen cca 20 km, od letiště cca 3 km. Hotel má krásnou zahradu s obrovským bazénem. Je výborným výchozím místem pro výlety a poznávání okolí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází na pláži Itapua, která patří k těm nejlepším v Salvadoru. Od hlavního města je vzdálen cca 20 km, od letiště cca 3 km. Hotel má krásnou zahradu s obrovským bazénem. Je výborným výchozím místem pro výlety a poznávání okolí.

Ubytování

velké a prostorné pokoje jsou zařízeny v moderním stylu, klimatizace, SAT/TV, koupelna/WC, minibar, telefon, rádio, balkon nebo terasa s houpací sítí. V hotelu jsou pokoje i pro handicapované.

Vybavení

recepce s lobby barem, koktejlový bar, restaurace Nautillus s mezinárodní kuchyní, restaurace Tropical (místní a mezinárodní kuchyně), bar u bazénu, fi tness centrum, konferenční místnosti, sauna, 4 tenisové kurty a 2 multifunkční hřiště, herna, parkoviště, prádelna, obchody se suvenýry a novinami. Animační programy. Služby za poplatek: hlídání dětí, internet.

Stravování

Snídaně: bufetové Večeře: bufetové za příplatek

Pláž

u písečné pláže

Náš názor

Kvalitní hotel se nachází v příjemném prostředí a uvítají ho bez omezení všichni klienti včetně rodin s dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 5 min.

Počasí

Salvador

25°C Polojasno

×