800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POUSADA BARLAVENTO

Hotel se nachází na kopci, v překrásné tropické zahradě s jedinečným výhledem na záliv Ossos.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Písečná pláž Joao Fernandes se nachází cca 500 metrů od hotelu, lze využít služeb hotelového shuttle busu (v okrajových měsících sezony může být provoz shuttle busu omezen).

Poloha

Příjemný hotel Pousada Barlavento, který byl otevřen v roce 1997 a nabízí opravdu úchvatné pohledy na záliv Ossos, se nachází v tropické zahradě, cca 500 metrů od vyhlášené pláže Joao Fernandes. V blízkosti hotelu několik barů, restaurací a obchodů.

Sport a zábava

Nemotorizované i motorizované vodní sporty na pláži, dostatek večerní zábavy v centru střediska, možnost zajímavých fakultativních výletů.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost stravování v hotelové restauraci nebo v okolí hotelu.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace s velmi dobrou kuchyní, bar, bazén, pokojový servis, WI-FI, parkoviště, hotelový shuttle bus jezdící přes den na pláž a ve večerních hodinách do centra města.

Pokoje

Všech 25 dvoulůžkových pokojů s možností ubytování další osoby (zpravidla na stávajícím počtu lůžek) je vybaveno vlastním příslušenstvím, klimatizací, TV, telefonem, trezorem a minibarem. Pokoje standard mají balkon a výhled do zahrady, pokoje s výhledem na moře na vyžádání za příplatek.

Počasí

Rio de Janeiro

27°C Jasno

×