800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRio de Janeiro - pobyt s výlety

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Ria de Janeiro s přestupem, dějiště příštích letních olympijských her a MS ve fotbale. Po příletu transfer do hotelu v blízkosti pláže Copacabana, odpočinek. Nocleh.

2. den:

po snídani prohlídka centra města Rio de Janeiro. Uvidíte moderní katedrálu Sao Sebastiao, park Flamengo, největší fotbalový stadion světa Maracana. Dále návštěva Sambódromo, kde se koná během karnevalu přehlídka škol samby, a také výjezd lanovkou na druhý nejznámější kopec města, Cukrovou homoli - Pão de Açúcar (396 m), odkud se naskýtá nádherný pohled na město. Odpoledne relaxace na pláži Copacabana či Ipanema. Nocleh.

3. den:

snídaně. Individuální volno, možnost odpočinku na pláži nebo k některým dalším výletům po městě (např. favela tour, návštěva botanické zahrady, některého z muzeí aj.). Večer fakultativně návštěva typické restaurace churrascaria a po večeři představení brazilské hudby včetně samby. Nocleh.

4. den:

snídaně. Dopoledne individuální volno, odpoledne výjezd zubačkou lesem Tijuca až na vrchol hory Corcovado (710 m), kde stojí asi nejznámější socha Krista, nezapomenutelné pohledy na město s Cukrovou homolí, záliv Guanabara. Nocleh.

5. den:

snídaně. Individuální volno. Fakultativně lze zajistit celodenní výlet do Angra dos Reis, překrásného letoviska s tyrkysově modrou vodou a koloniálními domy, včetně oběda a výletu na lodi mezi ostrůvky, samozřejmě s možností koupání. Nocleh.

6. den:

po snídani vyrazíte na celodenní výlet do Petrópolis, které si pro velmi příjemné klima v zeleném údolí mezi horami zvolil za své letní sídlo druhý císař Brazílie – Pedro II., prohlídka imperiálního paláce – muzea se vzácnou korunou panovníka (1,7 kg, více než 600 diamantů a 77 perel), gotické katedrály a hrobky. Nocleh.

7. den:

snídaně. Individuální volno, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy s přestupem.

8. den:

přílet do Prahy.

Počasí

Rio de Janeiro

28°C Jasno

×