800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TIVOLI ECO RESORT PRAIA DO FORTE - Salvador

Hotel se nachází v jednom z nejprestižnějších míst na pobřeží Brazílie, u letoviska Praia do Forte.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v jednom z nejprestižnějších míst na pobřeží Brazílie, u letoviska Praia do Forte.

Ubytování

Pokoje se nachází v přízemí nebo v prvním patře a mají balkon s výhledem nebo terasu. Jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a fénem, telefonem s přímou volbou, satelitní / kabelovou TV, trezorem a přístupem k internetu, mini lednicí a individuálně nastavitelnou klimatizací.

Vybavení

Tento příjemný plážový hotel prošel renovací v v roce 2008 a je ideálním místem pro příznivce ekoturistiky, K dispozici je celkem 293 pokojů včetně aprtmánů. Tradiční architektura je v souladu s typickým prvky okolní rozmanité a tropické krajiny. V hotelu mohou klienti využít lobby s 24-hodinovou recepcí, hotelový trezor, děti mohou strávit volný čas v dětském klubu, zatímco rodiče mohou relaxovat třeba u baru. Dále je k dispozici restaurace, konferenční prostory, wifi, prádelna atd.
sauna, salonky, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, parkování, obchůdky, masáže, loď na vyjížďky po moři, lázně, jacuzzi, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, garáže, fitness, diskotéka, dětský klub, čistírna, bazén vnitřní, bazén pro děti, bazén, bar, aquapark, animační programy, 24-hod.servis

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta polopenze (snídaně, večeře).

Pláž

u hotelu.

Sport a zábava

Hosté si mohou vybrat z široké nabídky rekreačních a společenských aktivit. Můžete relaxovat na pláži nebo u jednoho z 8 bazénů. Je možné si zacvičit v posilovně nebo se připojit k aquafit session. Za příplatek si mohou hosté odpočinout v horké lázni, sauně, parních lázních nebo si nachat dát masáž. Resort nabízí možnosti potápění, surfingu, windsurfingu, motorové vodní sporty, jachting a kanoistiku, zahrát si tenis, stolní tenis nebo plážový volejbal. Výlet si můžete udělat do rybářské osady nebo si zahrát golf na nedalekém hřišti (asi 15 minut jízdy od hotelu). Speciální zábavné a naučné programy jak pro dospělé i děti jsou také v nabídce. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici na písečné pláži.

Program zájezdu:

1. den: PRAHA - SALVADOR
Odlet z Prahy s přestupem do brazilského Salvadoru. Po příletu transfer z letiště do hotelu - ubytování.

2.-8. den: PRAIA DO FORTE (SALVADOR)
Dopoledne volný program. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Praia do Forte. Transfer do hotelu a ubytování.

8. den: PRAIA DO FORTE - PRAHA
Transfer na letiště a odlet s přestupem zpět do Prahy. (Odlet v noci z 7. na 8. den)

Počasí

Fortaleza

25°C Jasno

Manaus

25°C Převážně oblačno

Natal

23°C Dešťové přeháňky

Recife

25°C Polojasno

Rio de Janeiro

23°C Skoro jasno

Salvador

24°C Polojasno

×