800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



Rio de Janeiro, vodopády Iguazu a Buenos Aires

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA - RIO DE JANEIRO
Odlet z Prahy do brazilského Rio de Janeiro. Po příletu transfer z letiště do hotelu u pláže Copacabana nebo Ipanema. Ubytování.

2. den

RIO DE JANEIRO
Dopoledne Vás čeká půldenní prohlídka města (4 hod.) s výletem na Corcovado, Nejvyšší bod horského hřebenu v Riu, 704 m vysoký vrchol viditelný ze všech míst v Riu. Pozemní lanová dráha vystavěná již v roce 1884 vás zaveze až k samému vrcholu a poskytne vám nezapomenutelné pohledy na město, stejně jako kouzelný průjezd pravým pralesem. Socha Krista, vystavěná na samém vrcholu v roce 1931, se již dávno stala hlavním symbolem města. Její výška je 30 metrů, váha 1 145 tun a rozpětí rukou je 28 metrů. Vydáte se také na Cukrovou homoli - Vrchol vysoký 390 m, který prudce ukončuje horský hřeben přímo na pobřeží. Jeden z nejznámějších a nejvyhledávanějších cílů turistů, přímo uprostřed města nad pláží Copacabana. Po výjezdu lanovkou na vrchol kopce se vám nabídne úchvatný pohled na Rio, velikou zátoku zařezávající se do pevniny i na scenérii hor protínajících město. Na jedné straně oceán s množstvím drobných ostrůvků, na straně druhé město zakončené dalším symbolem města - vrcholem Corcovado se sochou Krista.

3. den

RIO DE JANEIRO
Celodenní výlet na tropické ostrovy s nádherným koupáním a bohatým obědem s typickými brazilskými specialitami. Z ruchu Ria se přenesete do nádherné oblasti několika stovek drobných ostrůvků s úžasnou přírodou. Výletní loď Vás proveze oblastí ostrůvků a po krátké zastávce v jedné z nejhezčích zátok s koupáním přímo z lodi Vás zaveze na malý ostrov, kde budete mít možnost si prohlédnout přírodu s pralesním porostem s množstvím orchidejí, bromélií i dovádivých opic, odpočnout si na pláži a vykoupat se. Zde bude rovněž připraven oběd s mnoha brazilskými specialitami.

4. den

RIO DE JANEIRO
Volný program, odpočinek na pláži.

5. den

RIO DE JANEIRO - IGUAZU
Transfer na letiště a odlet do Cataratas u vodopádu Iguazu. Transfer do hotelu. Ubytování.

6. den

IGUAZU
Polodenní výlet na brazilskou stranu vodopádů – tato část nabízí jiné pohledy na vodopády – jedná se spíše o panoramatické výhledy na celé vodopády. V závěru Vás dřevené chodníčky dovedou až téměř do nitra Ďáblova chřtánu, kde Vás zalije mohutná vodní tříšť a příjemná sprcha se Vám odvděčí nádhernými duhami. Délka trvání výletu – cca 5 hodin. Odpoledne návrat zpět do hotelu.

7. den

IGUAZU
Celodenní výlet na argentinskou stranu vodopádů Iguazu – jedná se snad o nejkrásnější vodopády na světě. Širší než Viktoriny vodopády a vyšší než Niagara, nabízejí v délce téměř 3 km nezapomenutelný pohled na bezmála 300 vodopádů a kaskád padajících do hloubky až 80 m. Vodopády se nachází na hranicích mezi Brazílií a Argentinou a nelze opomenout jejich návštěvu ani z jedné strany. Celý zážitek je kromě osvěžení vodní tříští a okouzlení nesčetnými duhami doplněn i divokou bujnou vegetací okolních pralesů s množstvím tropických rostlin i exotických zvířat. Argentinská část národního parku Vám nabídne naprosto úžasné pohledy na vodopády, které máte možnost pozorovat z horní i spodní části z bezprostřední blízkosti. Po krátké procházce národním parkem přijdete k rozsáhlému systému lávek, schodů a můstků, které Vám umožní v délce několika kilometrů procházet a obdivovat z bezprostřední blízkosti jednotlivé části systému vodopádů i celkový pohled na téměř tři kilometry dlouhý pás všech vodopádů. Nejúžasnějším zážitkem je vyhlídka na částí vodopádů nazvané Ďáblův chřtán, kde se valí masy vod s usilovným hukotem a vodopády máte téměř na dosah ruky. Fakultativně jízda raftem po řece až přímo pod vodopády. Délka trvání výletu – cca 8 hodin.

8. den

IGUAZU
Volný program, odpočinek v tropické přírodě. Možnost výletu do džungle, na kolech, k ruinám San Ignacio a pod.

9. den

BUENOS AIRES
Transfer z hotelu na letiště a odlet do Buenos Aires. Po příletu transfer do hotelu a ubytování.

10. den

BUENOS AIRES
Prohlídka Buenos Aires, cca 3,5 hod, s angl. mluvícím průvodcem. Navštívíte: Plaza de Mayo (May Square), "Casa Rosada" (Pink House), Metropolitan Cathedral. Dále známé čtvrti San Telmo, La Boca Puerto Madero, Palermo a Recoleta. Večer návštěva pravého jihoamerického Tanga včetně večeře a nápojů.

11. den

BUENOS AIRES
Celodenní výlet “Fiesta Gaucha” na tradiční argentinský ranč a venkovské sídlo, vzdálený asi 100km od Buenos Aires. Budete mít jedinečnou šanci poznat práci a život honáků dobytka. Součástí je i folkorní vystoupení a ochutnávka vín. Oběd vč. nápoju je zajištěn. Možnost jízdy na koni. Odpoledne návrat do Buenos Aires.

12. den

BUENOS AIRES – ODLET
Volný program do odletu. Transfer na letistě a odlet do Prahy.

13. den

PRAHA
Přílet.

Počasí

Fortaleza

26°C Polojasno

Manaus

28°C Jasno

Natal

24°C Polojasno

Recife

25°C Polojasno

Rio de Janeiro

22°C Jasno

Salvador

24°C Polojasno

×