Zobrazit všechny nabídky
Brazílie | Minas Geritas | São Paulo

Aparthotel Adagio Sao Paulo Nortel


   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel hostům nabízí celkem 345 pokojů. Je zde hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V objektu se nachází restaurace, jídelna a bar. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Objekt nabízí pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví. V jednom z 2 konferenčních sálů se mohou konat konference, přednášky a jednání.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, kuchyň a koupelna. Pokoje jsou vybavené dvoulůžkovou postelí. Také je zde sejf a minibar. Ke standardu patří kompletně vybavený kuchyňský kout s ledničkou, mini ledničkou, vařičem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí/kávovarem. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. V hotelu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Objekt má bazén a venkovní bazén. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například fitness studio a sauna.

   Stravování

   Hosté si mohou vybrat snídaně, obědy a večeře.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248

   Zobrazit mapu


   Váš hotel
   Hotel v blízkosti

   Počasí