800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyECO PARADISE HOTEL

"Hotel leží v oblasti krásných písečných pláží na západ od Fortalezy - Cumbuco; kde v posledních letech vyrostla celá řada rodinných hotelů; tzv. pousadas. Hotel je vybudován ve vzdušném tradičním stylu a navozuje atmosféru odpočinku a pohody. Je dobrým zázemím pro skutečnou dovolenou beze stresu a ruchu; jen za doprovodumořských vln. Cumbuco je dobrým zázemím pro surfaře a kite-surfaře; milovníky klidné ničím nerušené dovolené i východiskem pro výlety k proslulé pláži a rybářské vesničce Jericoacoara. Pro milovníky adrenalinových sportů hotel nabízí rafting; projížďky na koni; výlety na bugginách apod. Pro svoji vzdálenost od dalších míst; kde leží hotely nabízené CK EXIM tours; není hotel pravidelně navštěvován delegátem/delegátkou CK. V případě potřeby se lze s delegátem spojit telefonicky a využít informací v informační knize EXIM tours v recepci hotelu."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel leží v oblasti krásných písečných pláží na západ od Fortalezy - Cumbuco; kde v posledních letech vyrostla celá řada rodinných hotelů; tzv. pousadas. Hotel je vybudován ve vzdušném tradičním stylu a navozuje atmosféru odpočinku a pohody. Je dobrým zázemím pro skutečnou dovolenou beze stresu a ruchu; jen za doprovodumořských vln. Cumbuco je dobrým zázemím pro surfaře a kite-surfaře; milovníky klidné ničím nerušené dovolené i východiskem pro výlety k proslulé pláži a rybářské vesničce Jericoacoara. Pro milovníky adrenalinových sportů hotel nabízí rafting; projížďky na koni; výlety na bugginách apod. Pro svoji vzdálenost od dalších míst; kde leží hotely nabízené CK EXIM tours; není hotel pravidelně navštěvován delegátem/delegátkou CK. V případě potřeby se lze s delegátem spojit telefonicky a využít informací v informační knize EXIM tours v recepci hotelu.

Vzdálenosti

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letište 35 km - vzdálenost od centra (Fortaleza) 30 km - nákupní možnosti 2;5 km

Ubytování

- apartmán - dvoulůžková ložnice a obývací část - možnost 1 přistýlky pro třetí dospělou osobu - možnost 2 přistýlek pro děti - individuálně ovladatelná klimatizace v ložnici; telefon - televizor se satelitním příjmem - minibar (spotřeba za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna se . sprchou; WC) - bezpečnostní schránka (za poplatek) - francouzské okno

Vybavení

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - bar; konferencní místnost - přripojení k internetu (za poplatek) - bazén (lehátka; slunečníky a osušky zdarma)

Pláž

- veřejná široká a dlouhá písčitá - vodní sporty za poplatek - plážový bar za poplatek - slunečníky a lehátka zdarma

Sportovní aktivity za poplatek

- sauna; masáže

Stravování v ceně

- snídaně kontinentální rozšířená formou bufetu

Stravování za poplatek

- oběd servírovaný - večeře servírovaná

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Fortaleza

29°C Jasno

Natal

28°C Převážně oblačno

Recife

27°C Převážně oblačno

×