800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMANARY PRAIA HOTEL

Stylový menší hotel s rodinnou atmosférou je přímo u dlouhé písečné pláže v klidnější části turistického letoviska Ponta Negra, kde naleznete široký výběr restaurací, barů, obchodů a diskoték. Tento hotel patří mezi nejoblíbenější v Natalu, díky vstřícnému personálu a nádherně dekorovaným interiérům se zde budete cítit jako doma. Vzdálenost od letiště v Natalu je cca 15 min. jízdy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Krásná písečná pláž s jemným pískem je od hotelu oddělena jen pobřežní promenádou. Pláž vhodná pro windsurfing a surfing.

Poloha

Tento zcela jedinečný, menší hotel zařazený do hotelového řetězce Charme Hotels vystavěný ve stylu španělské haciendy se nachází přímo u krásné písčité pláže Ponta Negra a v krátké pěší vzdálenosti od centra střediska.

Sport a zábava

Nabídka vodních sportů na pláži. Centrum střediska přímo láká k návštěvě zdejších obchodů, restaurací a barů s živou hudbou.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Vybavení hotelu

Recepce, vyhlášená restaurace s výhledem na moře, bar, dva bazény (včetně dětského), zcela nové a útulné spa centrum, wi-fi, zahrada, knihovna, prodej výletů.

Pokoje

Příjemně a zcela originálně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností ubytování další osoby (na stávajícím počtu lůžek) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV, minibarem, trezorem, wi-fi a balkonem. Za příplatek též několik dalších typů pokojů včetně suite s vířivkou.

Počasí

Natal

29°C Převážně oblačno

×