800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PESTANA NATAL

Moderní luxusní resort se rozprostírá přímo na dlouhé písečné pláži Ponta Negra u Atlantského oceánu, která je oblíbeným plážovým letoviskem nejenom místních obyvatel. Cca 10 min. jízdy od hotelu se nachází centrum s mnoha restauracemi, bary a obchody. Vzdálenost od letiště v Natalu je cca 20 min. jízdy. Hotel je vhodný i pro náročnější klientelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Přírodní pláž s jemným pískem a mírnou svažitostí dna se nachází přímo pod útesem, na němž je hotel vybudován. Vzhledem k větru, který vytváří neustálý příboj, mají klienti možnost dojíždět hotelovým busem na několik km vzdálené pláže v Ponta Negra.

Poloha

Tento luxusní hotel se nachází přímo nad mořem asi 8 km od historického centra Natalu. Spolu s dalšími několika hotely tvoří tzv. via Costeira, což je 10 km dlouhá silnicí lemovaná linie pobřeží bez další zástavby probíhající podél hradby písečných dun a spojující historický Natal s přímořským střediskem Ponta Negra.

Sport a zábava

Fitness, spa centrum, nabídka vodních sportů na pláži Ponta Negra. Dostatek večerní zábavy v centru Natalu.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost bufetových večeří.

Vybavení hotelu

Recepce, 2 restaurace, lobby a piano bar, bar u bazénu, bazén pro dospělé, 2 dětské bazény, vířivka, zasedací místnosti, obchod se suvenýry, dětské hřiště, miniklub pro děti, hrací místnost, wi-fi, prádobchod se suvenýry.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje  jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, klimatizací, kabelovou TV, telefonem, internetem a minibarem (za poplatek). Za příplatek výhled na moře a balkon.

Počasí

Natal

28°C Převážně oblačno

×