800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PRAIA MAR

Typický brazilský hotel nižší kategorie s účelnou členitou architekturou tvořenou povilony a vnitřními dvorky. Je situován ve druhé linii za pobřežní promenádou, blízko pláže a nedaleko od centra střediska Ponta Negra (15 minut pešky).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Přírodní pláž s jemným pískem a mírnou svažitostí dna leží asi 100 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Poloha

Typický brazilský hotel nižší kategorie s účelnou členitou architekturou tvořenou pavilony a vnitřními dvorky je situován ve druhé linii za pobřežní promenádou blízko pláže a nedaleko od centra střediska Ponta Negra (cca 15 minut pěší chůze).

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, noční život ve středisku Ponta Negra.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Vybavení hotelu

Restaurace, lobby bar, bar na střeše hotelu,  menší bazén a 2 vířivky na střeše hotelu, dva menší bazény v atriových dvorcích. Lehátka na střeše hotelu, která souží jako terasa na slunění a poskytuje nádherný výhled na zdejší pláže. Centrum s obchody, dětským koutkem a další restaurací se nachází jen přes místní komunikaci směrem k moři.

Pokoje

Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností ubytování další osoby (na stávajícím počtu lůžek) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, klimatizací, TV, minibarem a trezorem (za poplatek). Některé pokoje mají balkon.

Počasí

Natal

24°C Dešťové přeháňky

×