800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký okruh Brazílií-15denní

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Rio de Janeira na poznávací zájezd do Brazílie. Po příletu transfer z letiště do hotelu, ubytování.
Nocleh v Rio de Janeiru.

Rio de Janeiro - jedno z největších a nejkrásnějších měst světa, nazývané CIDADE MARAVILHOSA – nádherné město. Město s úžasnou polohou mezi nádherným zálivem s rozmanitými ostrůvky a vysokým hřebenem, na němž již začíná prales.
Město, kde horská pásma spadají až do centra města a přetínají kouzelné pláže. Nepřeberné množství zátok, zálivů a výběžků, světoznámé vrcholy Cukrová homole či Corcovado, to vše uchvátí srdce každého návštěvníka.

2. den

RIO DE JANEIRO
Dopoledne vás čeká půldenní prohlídka města s výletem na Corcovado, Nejvyšší bod horského hřebenu v Riu, 704 m vysoký vrchol viditelný ze všech míst v Riu. Pozemní lanová dráha vystavěná již v roce 1884 vás zaveze až k samému vrcholu a poskytne vám nezapomenutelné pohledy na město, stejně jako kouzelný průjezd pravým pralesem.
Socha Krista, vystavěná na samém vrcholu v roce 1931, se již dávno stala hlavním symbolem města. Její výška je 30 metrů, váha 1 145 tun a rozpětí rukou je 28 metrů. Odpoledne návrat zpět do hotelu.

3. den

RIO DE JANEIRO
Dnes se vydáte se na Cukrovou homoli - Vrchol vysoký 390 m, který prudce ukončuje horský hřeben přímo na pobřeží. Jeden z nejznámějších a nejvyhledávanějších cílů turistů, přímo uprostřed města nad pláží Copacabana. Po výjezdu lanovkou na vrchol kopce se vám nabídne úchvatný pohled na Rio, velikou zátoku zařezávající se do pevniny i na scenérii hor protínajících město. Na jedné straně oceán s množstvím drobných ostrůvků, na straně druhé město zakončené dalším symbolem města - vrcholem Corcovado se sochou Krista.
Odpoledne návrat zpět do hotelu.

4. den

RIO DE JANEIRO - FOZ DO IGUACU
Transfer na letiště, odlet do Foz do Iguacu. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

Fakultativně prodloužení pobytu v Riu, i včetně výletu např. do Agra do Reis na tropické ostrovy.

5. den

FOZ DO IGUACU - VODOPÁDY IGUACU
Celodenní výlet na argentinskou stranu vodopádů Iguazu – jedná se snad o nejkrásnější vodopády na světě. Širší než Viktoriny vodopády a vyšší než Niagara, nabízejí v délce téměř 3 km nezapomenutelný pohled na bezmála 300 vodopádů a kaskád padajících do hloubky až 80 m. Vodopády se nachází na hranicích mezi Brazílií a Argentinou a nelze opomenout jejich návštěvu ani z jedné strany. Celý zážitek je kromě osvěžení vodní tříští a okouzlení nesčetnými duhami doplněn i divokou bujnou vegetací okolních pralesů s množstvím tropických rostlin i exotických zvířat.

Argentinská část národního parku Vám nabídne naprosto úžasné pohledy na vodopády, které máte možnost pozorovat z horní i spodní části z bezprostřední blízkosti. Po krátké procházce národním parkem přijdete k rozsáhlému systému lávek, schodů a můstků, které Vám umožní v délce několika kilometrů procházet a obdivovat z bezprostřední blízkosti jednotlivé části systému vodopádů i celkový pohled na téměř tři kilometry dlouhý pás všech vodopádů. Nejúžasnějším zážitkem je vyhlídka na částí vodopádů nazvané Ďáblův chřtán, kde se valí masy vod s usilovným hukotem a vodopády máte téměř na dosah ruky.
Fakultativně jízda raftem po řece až přímo pod vodopády.

6. den

FOZ DO IGUACU - MANAUS
Dnes vás čeká výlet na brazilskou stranu vodopádů – tato část nabízí jiné pohledy na vodopády – jedná se spíše o panoramatické výhledy na celé vodopády. V závěru Vás dřevené chodníčky dovedou až téměř do nitra Ďáblova chřtánu, kde Vás zalije mohutná vodní tříšť a příjemná sprcha se vám odvděčí nádhernými duhami. Součástí dnešního dne bude i plavba člunem po vodopády, nezapomeňte si tedy sebou i náhradní oblečení. Voda bude opravdu všude.
Odpoledne návrat zpět do hotelu. Večer transfer na letiště a odlet do Manaus uprostřed amazonského pralesa. Po příletu transfer do hotelu.

Pozn: check out z hotelu v dopoledních hodinách. Za příplatek možnost rezervace pokoje do večera, nebo prodloužení pobytu o další den.

7. den

MANAUS - AMAZONIE
Po snídani vás čeká cca plavba lodí (cca 1 hod do Amazon Eco Lodge nebo 3 hod. do vzdálenější Anavilhanas Lodge)
Během 4 dní (3 nocí) budete moci poznávat amazonský prales se zkušenými průvodci. V každě lodži (dle vaší volby) je připraven program - dopolední, odpolední i noční výlety a aktivity. Záleží jen na vás jaké si zvolíte a kterých se zúčastníte.
Pozn: možnost prodloužení např na 4 noci / 5 dní, případně zkrácení 2noci / 3 dny.

Ubytování A) Amazon Eco Park Jungle Lodge

popis viz níže

Ubytování B) Anavilhanas Lodge

popis viz níže

10. den

MANAUS - SALVADOR DA BAHIA - PRAIA DO FORTE
Transfer z hotelu na letiště v Manausu. Odlet z Manausu do Salvadoru da Bahia. Transfer do Praia do Forte, letoviska ležícího na Kokosovém pobřeží v brazilském státu Bahia.
Pobyt v plážovém rezortu s All Inclusive na 4 noci.
Fakultativně v následujících dnech možnost navštívít koloniální město Salvador de Bahia, které svého času bylo 1. hlavním městem Brazílie. Zdejší atmosféra starých dobrých časů je stále dobře přítomná. Průvodce vás při prohlídce provede starými uličkami s kavárnami, barevnými fasádami koloniálních domů, až k výhlídce, kde se Vám naskytne krásný rozhled přes město a na záliv.

11-13. den

PRAIA DO FORTE
Volný program na rezortu na pláži s All Inclusive

14. den

PRAIA DO FORTE - SALVADOR DA BAHIA - PRAHA
Transfer z hotelu v Praia do Forte na letiště v Salvadoru da Bahia. Odlet do Prahy s přestupem.

15. den

PŘÍLET DO PRAHY

Počasí

Fortaleza

31°C Převážně oblačno

Manaus

32°C Jasno

Natal

29°C Převážně oblačno

Recife

28°C Převážně oblačno

Rio de Janeiro

26°C Skoro jasno

Salvador

28°C Skoro jasno

×