800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký okruh Brazílií

  • Ubytování se snídaní
  • Česky mluvící průvodce

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Rio de Janeira (s přestupy).

2. den: Přílet do Rio de Janeira, transfer do hotelu. Ubytování. Nejprve odjedeme do čtvrti Cosme Velho a následně povrchovou lanovkou pod vrchol Cornovada. Zde na 710 metrů vysokém vrchu stojí symbol Rio de Jainera, 40 metrů vysoká socha Krista. Oběd. Odpoledne vystoupáme lanovkou na Pao de Azúcar - „Cukrovou homoli“ s nádherným výhledem na město a zátoku Guanabara. Nocleh.

3. den: Individuální volno, koupání na pláži Copacabana či možnost účasti na dalších zajímavých fakultativních výletech. Nocleh v Rio de Jainero.

4. den: Snídaně. Individuální volno. Během dne transfer na letiště a přelet k vodopádům Iguazú. Ubytování. Nocleh ve Foz do Iguacu.

5. den: Snídaně. Polodenní výlet k vodopádům Iguazú na brazilské straně (v portugalštině se nazývají Iguacu). Procházkou subtropickým pralesem se dostaneme do samého centra parku. Zdejší vyhlídka naskýtá panoramatické výhledy na hřmící vodopády. Návrat do hotelu a nocleh.

6. den: Snídaně. Polodenní návštěva vodopádů z argentinské strany, kde se po lávkách dostaneme téměř pod vodopády s nezapomenutelným Garganta de Diablo (Ďáblovo hrdlo). Nocleh.

7. den: Snídaně. Transfer na letiště do Foz do Iguacu a odlet (s přestupem) do Manausu. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

8. den: Po snídani prohlídka Manausu, města, které je branou do Amazonie. Uvidíme nádherný operní dům Teatro Amazonas, slavnou tržnici Mercado Municipal z roku 1882 a mnoho výstavních paláců z dob kaučukových baronů. Nocleh v Manausu.

9. -10. den: Po snídani poplujeme lodí (2,5 hod), uvidíme soutok řek Negro a Solimoes, kde se mísí v neuvěřitelné délce 8 km tmavá se světle hnědou řeky Solimoes. Oběd. Možnost vlastního poznávání místní flóry a fauny. Navštívíme také místní komunitu indiánů a poplujeme na loďce k pozorování kajmanů. Nocleh v lodge v Amazonii.

11. den: Po snídani transfer na letiště v Manausu a následný odlet do Salvador da Bahia, transfer do hotelu, ubytování, individuální volno k vlastnímu poznávání města. Nocleh.

12. den: Snídaně a následná prohlídka historické části Salvadoru da Bahia, bývalého hlavního města s nejlépe zachovalým koloniálním historickým centrem Brazílie, při níž nevynecháme čtvrť Pelourinho, uvidíme mnoho barokních kostelů, historické jádro s katedrálou a kostel Sao Francisco. Doporučujeme například program “Bahia v noci” - večeře s přehlídkou afro-brazilské kultury. Nocleh.

13. den: Snídaně. Individuální volno a během dne odlet do Prahy (s přestupy).

14. den: Přílet do Prahy.

Počasí

Fortaleza

25°C Dešťové přeháňky

Manaus

24°C Bouřky

Natal

23°C Slabý déšť

Recife

25°C Převážně oblačno

Rio de Janeiro

25°C Jasno

Salvador

22°C Slabý déšť

×