800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký okruh Brazílií intenzivně

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy linkou Air France přes Paříž do Rio de Janeiro.

2. den

Přílet do Rio de Janeira v časných ranních hodinách, transfer a ubytování v hotelu přímo na proslulých plážích Copacapaba/Leme. Individuální volno s možností koupání. Večer fakultativní možnost účasti na programu Samba Show s večeří. Nocleh v Rio de Janeiro.

3. den

Snídaně. Celodenní okružní prohlídka města zahrnující výjezd vláčkem na slavný pahorek Corcovado se světoznámou sochou Krista Vykupitele. Panoramatický výhled na celé město. Odpoledne pokračování prohlídky centra města s možností projet se slavnou tramvají, vidět Sambadrom nebo slavný fotbalový stadion Maracana. Pozdě odpoledne opět možnost koupání na pláži Copacabana. Večer volno. Nocleh v hotelu.

4. den

Snídaně, transfer na letiště, odlet do městečka Foz do Iguazu na brazilsko-argentinském pomezí se světoznámými vodopády, které patří k nejkrásnějším na světě. Prohlídka vodopádů z brazilské strany s panoramatickými pohledy na celé vodopády, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

5. den

Snídaně. Přejezd do Argentiny a prohlídka vodopádů z argentinské strany, která bude patřit k vrcholným zážitkům celého zájezdu. Jízda tryskovým člunem k patě vodopádu do bezprostřední blízkosti padající vodní tříště. Pěší výstup z říčního kaňonu s následující jízdou vláčkem k Ďáblovu chřtánu – nejmohutnější části vodopádů s fantastickým pohledem shora na vodní masy padající do hlubiny říčního kaňonu. Odjezd od vodopádů přímo na letiště a odlet do Manausu – metropole Amazonie. Transfer do hotelu a nocleh v Manausu.

6. den

Snídaně v hotelu, odjezd k soutoku Amazonky (Rio Solimoes) s mohutným přítokem Rio Negro, jehož zvláštností je odlišné zbarvení vody obou řek. Výjezd člunem do míst, kde se vody obou řek setkávají a mísí. Pokračování krátkou okružní prohlídkou města s Amazonským divadlem – proslulou operou ve francouzském stylu – a říčním přístavem s ruinami paláců z časů kaučukové horečky. Odpoledne odjezd do přírodního hotelu v amazonském pralese na jednom z přítoků Amazonky. Trekkingová procházka pralesem spojená s pozorováním pralesní fauny a flory. Večeře, večerní projížďka na kánoích s cílem vystopovat aligátory. Nocleh.

7. den

Snídaně v hotelu. Ráno lov piraní. Dopoledne exkurze do typické primitivní vesnice amazonských indiánů. Pozdě odpoledne návrat zpět do hotelu v Manausu, nocleh.

8. den

Časně ráno odjezd na letiště a odlet do Salvadoru – metropole koloniální Brazílie. Transfer do hotelu v Salvadoru, odpoledne volno. Nocleh v hotelu.

9. den

Snídaně. Okružní prohlídka Salvadoru, jehož historické centrum je nejlépe dochovaným koloniálním komplexem v celé Brazílii. Úzké dlážděné uličky, domy s výraznými fasádami a nádherně zdobené kostely kláštery navozují atmosféru dávných koloniálních časů. Prohlídka zahrnuje například koloniální pevnost, proslulé náměstí Largo do Pelourinho nebo kostel svatého Františka. Odpoledne odjezd do Praia do Forte – vyhlášeného letoviska na tropických plážích exotického Kokosového pobřeží. Ubytování, odpočinek, možnost koupání. Malebné středisko s nekonečnou nabídkou nákupních možností, restaurací a barů s výborným a levným stravováním nabízí ideální příležitosti, jak strávit příjemný tropický večer. Nocleh v hotelu.

10. den

Snídaně, transfer na letiště a odlet do Rio de Janeiro. Odjezd do centra města a výlet lanovkou na světoznámou „Homoli cukru“ s panoramatickým výhledem na Rio de Janeiro. Odjezd na letiště k odletu do Evropy pravidelnou linkou Air France v pozdních odpoledních hodinách.

11. den

V ranních hodinách přílet do Paříže, pokračování letu do Prahy, přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Fortaleza

28°C Polojasno

Manaus

30°C Jasno

Natal

27°C Polojasno

Recife

23°C Slabý déšť

Rio de Janeiro

21°C Slabý déšť

Salvador

25°C Polojasno

×