800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BITTER END YACHT CLUB

Hotel se nachází na ostrově Virgin Gorda na Britských Panenských ostrovech, cca. 30 minut od lodí od letiště na ostrově Tortola.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na ostrově Virgin Gorda na Britských Panenských ostrovech, cca. 30 minut od lodí od letiště na ostrově Tortola.

Ubytování

Všech 85 pokojů je vybaveno vysoušečem vlasů, žehličkou, žehlicím prknem, ledničkou, kávovarem, stropním ventilátorem, telefonem, malou ledničkou.

Vybavení

Hostům je k dispozici půjčovna loděk, venkovní bazén a fitness centrum. Ve veřejných prostorách naleznete vysokorychlostní pevné i bezdrátové připojení k internetu. Dále hotel nabízí zařízení pro obchodní jednání (malé zasedací místnosti, audiovizuální vybavení), restauraci, bar, směnárnu a společenskou místnost. Dále jsou zde 4 restaurace a bary, bazén, potápěčská základna, 2 butiky.
zahrada, společenská místnost, soukromá pláž, směnárna, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, obchůdky, masáže, lázně, konferenční místnost, internet, hotelový trezor, fitness, bazén pro děti, bazén, bar

Stravování

Plná penze.

Pláž

u hotelu.

Sport a zábava

Lze využít plachtění, kajaky, windsurfing, potápění, šnorchlování.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 30 km
×