800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NAIL BAY

Ke komplexu patří 3 soukromé pláže, a tak si zde můžete vychutnat nerušenou dovolenou. Hotel se nachází asi 30 minut lodí od letiště na ostrově Tortola.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Ke komplexu patří 3 soukromé pláže, a tak si zde můžete vychutnat nerušenou dovolenou. Hotel se nachází asi 30 minut lodí od letiště na ostrově Tortola.

Ubytování

V komplexu se nachází mnoho studií, suit a vil. Studia mají klimatizaci, televizi se satelitními kanály, telefon, iPod a vysoušeč vlasů, stropní ventilátor, rychlovarná konvice, trezor, žehlička, kuchyňka, internet a balkon s výhledem na moře. Vilky mají navíc obývací část a privátní bazének na terase.

Vybavení

Hotel je zrenovovaná plantáž na cukrovou třtinu. K dispozici zde máte bazén, bar u bazénu, vířivka, restaurace Sugarcane, dětský klub, SPA, internet.
zahrada, venkovní posezení, společenská místnost, slunečníky a lehátka, salonky, restaurace, recepce, půjčovna aut, prodejna suvenýrů, prádelna, obchůdky, nosič zavazadel, masáže, loď na vyjížďky po moři, letní terasa, lékař, kosmetika, konferenční místnost, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, fitness, bazén, bar, animační programy, 24-hod.servis

Stravování

bez stravy.

Sport a zábava

Sport v místě: vodní sporty, terasa na slunění, tenis, šnorchlování, šipky, šachy, stolní tenis, plážový volejbal, plachtění, kajaky, jachting, fitness, bazén
Sport v okolí: vodní sporty, rybaření, potápění, plážový volejbal, golf, fitness

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 30 min.
×