800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BORYANA

  • Leží v jižní části střediska u přírodní rezervace Baltata.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Boryana má ideální polohu přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v těsné blízkosti přírodní rezervace Baltata. Poslední renovace v tomto hotelu proběhla v roce 2014. Od centra letoviska je vzdálen cca 500 m, kde vás pohodlně odveze turistický vláček (za poplatek), nebo se zde dostanete příjemnou procházkou po promenádě.

Ubytování

Moderní dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře (DP-SVV), možnost jedné nebo dvou přistýlek, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV, minibar, telefon a balkon. Kabelový internet zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, výtahy, hlavní restaurace s venkovní terasou, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén pro dospělé s dětskou části, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, animační programy pro dospělé a děti.

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:00-21:00) formou bohatého bufetu. Lehké občerstvení během dne (11:00-16:00) např. pizza, dezerty, ovoce a zmrzlina. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00-23:00).

Pláž

Hotel leží přímo u krásné široké pláže. Pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře, vhodná také pro malé děti. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážové ručníky a matrace za poplatek, vodní sporty na pláži za poplatek. Sprchy na pláži.

Sport a zábava

Albena je turisty velmi oblíbené moderní letovisko na pobřeží Černého moře, které vzniklo na tzv. zelené louce. Rozlehlé pláže jsou mírně svažující se do moře s jemným pískem a tvoří ideální podmínky pro malé děti i neplavce. V okolí je nádherná příroda s možnostmi klidných procházek v blízkém lese. Díky svým minerálním pramenům je Albena jedním z největších přímořských lázní Bulharska. Je také jedno z turistických center Bulharska s řadou hotelových komplexů a širokou škálou poskytovaných služeb. Nabízí jachting, tenisové kurty, dětská hřiště, aquapark, plachtění, je zde jezdecký areál i zábavní park pro děti, noční život, restaurace a stánky s rychlým občerstvením. Doprava po letovisku je zajištěna turistickými vláčky.Město má pravidelné autobusové spojení se Zlatými písky, Varnou a Balčikem. Od Varny je vzdáleno cca 39 km.

Služby zdarma

Wi-Fi připojení ve společných prostorách, stolní tenis, šipky, šachy, aerobic, vodní aerobic, plážový volejbal a fotbal.

Služby za poplatek

Bezpečnostní schránka na recepci, čistírna, masáže, kadeřnictví, kosmetika, internetový koutek, billiard.

Počasí

Achtopol

19°C Skoro jasno

Kiten

19°C Skoro jasno

Primorsko

19°C Skoro jasno

Varna

21°C Oblačno

×