800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELITSA

  • Hotel se nachází přímo u písečné pláže
  • Vzdálenost od centra s nákupními možnostmi je 800 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotely Elitsa a Nona jsou další z plážových hotelů, které mají ideální polohu přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v těsné blízkosti přírodní rezervace Baltata. Od centra letoviska s nákupními možnostmi jsou vzdáleny cca 800 m. Ideální poloha těchto hotelů nabízí spoustu možností k trávení volného času, můžete buď jenom odpočívat, sportovat nebo se procházet.

Ubytování

Moderní dvoulůžkový pokoj, boční výhled na moře, možnost jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, klimatizace, vysoušeč vlasů, TV, minibar, telefon a balkon. Kabelový internet zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, výtahy, hlavní restaurace s venkovní terasou, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén pro dospělé s dětskou části, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, animační programy pro děti a dospělé.

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně (7:30–10:00), oběd (12:30–14:30) a večeře (18:00–21:00) formou bohatého bufetu. Lehké občerstvení během dne (11:00–16:00) např. pizza, dezerty, ovoce a zmrzlina. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů( 10:00–23:00).

Pláž

Vzdálenost – přímo u pláže, písečná s pozvolným vstupem, lehátka a slunečníky na pláži zdarma, plážové ručníky za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Sport a zábava

Albena je turisty velmi oblíbené moderní letovisko na pobřeží Černého moře, které vzniklo na tzv. zelené louce. Rozlehlé pláže jsou mírně svažující se do moře s jemným pískem a tvoří ideální podmínky pro malé děti i neplavce. V okolí je nádherná příroda s možnostmi klidných procházek v blízkém lese. Díky svým minerálním pramenům je Albena jedním z největších přímořských lázní Bulharska. Je také jedno z turistických center Bulharska s řadou hotelových komplexů a širokou škálou poskytovaných služeb. Nabízí jachting, tenisové kurty, dětská hřiště, aquapark, plachtění, je zde jezdecký areál i zábavní park pro děti, noční život, restaurace a stánky s rychlým občerstvením. Doprava po letovisku je zajištěna turistickými vláčky.Město má pravidelné autobusové spojení se Zlatými písky, Varnou a Balčikem. Od Varny je vzdáleno cca 39 km.

Služby zdarma

Wi-Fi připojení ve společných prostorách, stolní tenis, šipky, šachy, aerobic, vodní aerobic, plážový volejbal a fotbal.

Služby za poplatek

Bezpečnostní schránka na recepci, masáže, kadeřnictví, kosmetika, internetový koutek, billiard, prádelna.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 40 km
Nákupní možnosti: 800 m

Počasí

Achtopol

21°C Jasno

Kiten

21°C Jasno

Primorsko

21°C Jasno

Varna

21°C Skoro jasno

×