800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FLAMINGO-studia

Zcela nově zrekonstruovaný hotel se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 200 m od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Zcela nově zrekonstruovaný hotel se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 200 m od pláže.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC, fén) a balkonem, dále jsou vybavené klimatizací, satelitním TV, telefonem, minibarem – za poplatek. Možnost jedné přistýlky (vhodná pouze pro malé dítě). Studio (jedna místnost – dvakrát jeden a půl lůžka a rozkládací křeslo) je vybavené novým nábytkem, vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC, fén), balkonem, klimatizací, satelitním TV, telefonem, ledničkou – za poplatek. Studia jsou vhodná pro rodiny se dvěma dětmi.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, směnárna, sejf na recepci – za poplatek, bankomat, denní bar, půjčovna aut. Hotel má svůj vlastní venkovní bazén, slunečník a dvě lehátka na každý pokoj u bazénu – zdarma.

9000

Stravování

Snídaně formou švédského stolu se podává v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří.

Sport a zábava

Na pláži pak možnost vodních sportů, pronajmutí vodních kol, jízdy na vodním banánu atd. V letovisku je minigolf, bowling, tenisové kurty, volejbalová hřiště, pronájem jízdních kol. Diskotéky, zábavné a folklórní programy, casino.

Pláž

Široká, velmi prostorná pláž, dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Vodní sporty, tobogán, občerstvení, bary.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Hotel doporučujeme náročnějším klientům, kteří mají požadavky na vyšší úroveň ubytování v centru hotelového letoviska.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

19°C Polojasno

Kiten

19°C Polojasno

Primorsko

19°C Polojasno

Varna

16°C Skoro jasno

×