800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KALIAKRA

  • Hotel se nachází přímo u pláže
  • V blízkosti centra s nákupními možnostmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Přímo u pláže. Rodinná dovolená v příjemném prostředí letoviska Albena. Vodní atrakce pro děti.

Poloha

centrální, s živou atmosférou. Centrum letoviska Albena cca 200 m. Obchody, restaurace a bary v blízkém okolí hotelu. Letiště Varna cca 40 km.

Pláž

dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře pouze přes pobřežní promenádu. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj na pláži zdarma. Knihovna na pláži.

Vybavení

oblíbený hotel disponuje 214 pokoji na 10 podlažích s výtahy. K dispozici přijímací hala s recepcí a trezory k pronajmutí (cca 36 BGN/týden), klimatizovaná restaurace, a-la-carte restaurace, bary. Ve venkovním areálu velký sladkovodní bazén s terasou na opalování, snack bar a bar u bazénu. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj u bazénu zdarma. Osušky za poplatek (cca 3 BGN/den).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (B1A/B2A/B3A/E1A/E2A/E3A): klimatizace, telefon, sat. TV, sprcha, WC, balkon s výhledem na moře. Superior pokoje (B2B/B3B): prostornější, jinak stejné vybavení jako B2A. Joker pokoje (B2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Při příjezdu na pokoji minibar (naplněný pivem, vodou a nealko nápojem) zdarma.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. Čaj, káva, zákusky a ovoce od 11.00 do 16.00 h. Pizza, studené a teplé snacky od 11.00 do 16.00 h. Tematické večery. Bar u bazénu je součástí all inclusive.

Sport/aktivity

zdarma: plážový volejbal, šipky, stolní tenis. Denní, večerní a sportovní animační program. Za poplatek: četné vodní sporty na pláži, tenis, potápění, půjčovna kol a další přes místní poskytovatele.

Internet

internetový koutek za poplatek, WiFi ve veřejných prostorech hotelu zdarma.

Děti

samostatný dětský bazén s mini Splash-Parkem, dětský animační program, miniklub, dětské židličky. Dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Info

místní kategorie: 4;
platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
vzdálenost od Letiště: 40 km

Počasí

Achtopol

20°C Jasno

Kiten

20°C Jasno

Primorsko

20°C Jasno

Varna

19°C Jasno

×