800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OAZIS

Svým klientům nabízí klidnou atmosféru a ubytování v hotelu na pláži. Ideální místo pro klienty všech věkových kategorií, kteří preferují malá města se specifickou atmosférou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v severní části městečka, v bezprostřední blízkosti pláže (cca 20 m) a je vzdálen cca 500 m od cent ra.

Ubytování

Hotelové pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny telefonem, TV a minibarem. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). V hotelu jsou k dispozici i hotelová studia. Studio S 2+2 sestává z jedné místnosti (se dvěma lůžky a dvěma přistýlkami – rozkládací křesla). Jsou klimatizována a vybavena telefonem, TV a minibarem. Součástí každého studia je balkon a sociální zařízení (sprcha, WC, fén).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, restaurace, bar na pláži, sauna za poplatek, parkoviště zdarma, slunečníky a lehátka na pláži před hotelem (pouze pro hotelové hosty) zdarma.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří formou servírovaného menu.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 20 m). Další menší pláž s toboganem se nachází v jižní části města. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Půjčování lehátek a slunečníků na pláži před hotelem (pouze pro hotelové hosty) zdarma. Vodní sporty (pronájem vodních šlapadel, vodních skútrů, jízda na vodním banánu apod.), občerstvení, bary. Vše za poplatek.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

24°C Jasno

Kiten

24°C Jasno

Primorsko

24°C Jasno

Varna

23°C Převážně oblačno

×