800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ARABELA BEACH

  • Hotel se nachází přímo u písečné pláže
  • V blízkosi centra a nákupních možností

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Novinka 2017. Hotel leží na konci dlouhé tříkilometrové pláže jedinečného přímořského letoviska Albena. Je obklopen unikátní přírodou a nachází se přímo u krásné písečné pláže, odkteré je oddělen pouze pobřežní promenádou. Od centrální části Albeny s možnostmi nákupů je vzdálený cca 250 m, kde se pohodlně dostanete příjemnou procházkou. Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře, možnost jedné nebo dvou přistýlek, vlastní sociální zařízení, klimatizace, vysoušeč vlasů, TV, minibar, telefon a balkon. Bezpečnostní schránka za poplatek. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Vtupní hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace s velkou terasou, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, animační programy pro dospělé a děti 6x za týden.

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně (7:30–10:00), oběd (12:30–14:00) a večeře (18:30–21:00) formou bohatého bufetu. Lehké občerstvení během dne (11:00–16:00) např. pizza, BBQ, hranolky,saláty, ovoce a zmrzlina. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00–23:00), např. točené pivo, bílé a červené víno, nealkoholické nápoje z postmixu, káva, cappuccino, čaj.

Pláž

Vzdálenost – přímo u pláže, prostorná, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky a matrace za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Sport a zábava

Albena je turisty velmi oblíbené moderní letovisko na pobřeží Černého moře, které vzniklo na tzv. zelené louce. Rozlehlé pláže jsou mírně svažující se do moře s jemným pískem a tvoří ideální podmínky pro malé děti i neplavce. V okolí je nádherná příroda s možnostmi klidných procházek v blízkém lese. Díky svým minerálním pramenům je Albena jedním z největších přímořských lázní Bulharska. Je také jedno z turistických center Bulharska s řadou hotelových komplexů a širokou škálou poskytovaných služeb. Nabízí jachting, tenisové kurty, dětská hřiště, aquapark, plachtění, je zde jezdecký areál i zábavní park pro děti, noční život, restaurace a stánky s rychlým občerstvením. Doprava po letovisku je zajištěna turistickými vláčky.Město má pravidelné autobusové spojení se Zlatými písky, Varnou a Balčikem. Od Varny je vzdáleno cca 39 km.

Služby zdarma

Wi-Fi připojení u recepce a v restauraci, stolní tenis, aquaaerobic, aerobic, šipky, šachy, plážový volejbal a fotbal.

Služby za poplatek

Vysokorychlostní internet (6Mbps), masáže, vířivka, kadeřnictví, prádelna, internetový koutek.

×