800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFLAMINGO-hotel

Nově postavený hotel se nachází v centrální části letoviska (na místě bývalého hotelu Praha), je vzdálen cca 200 m od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nově postavený hotel se nachází v centrální části letoviska (na místě bývalého hotelu Praha), je vzdálen cca 200 m od pláže.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC, fén) a balkonem, dále jsou vybavené klimatizací, satelitním TV, telefonem, ledničkou - za poplatek. Možnost jedné přistýlky (rozkládací pohovka).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, směnárna, sejfy – za poplatek, bankomat, denní bar, rent-a-car. Hotel má svůj vlastní venkovní bazén, slunečník a dvě lehátka na každý pokoj u bazénu - zdarma.

9000

Stravování

Snídaně formou švédského stolu se podává se v hotelové restauraci. Možmost dokoupení večeří.

Sport a zábava

V letovisku je minigolf, bowling, tenisové kurty, volejbalová hřiště, pronájem jízdních kol. Diskotéky, zábavné a folklórní programy, kasino. Na pláži pak možnost vodních sportů, pronajmutí vodních kol, jízdy na vodním banánu atd.

Pláž

Široká, velmi prostorná pláž, dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Hotel doporučujeme náročnějším klientům, kteří mají požadavky na vyšší úroveň ubytování v centru hotelového letoviska.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×