800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LAGUNA GARDEN

  • Písečná pláž se nachází 150 m od hotelu
  • V blízkosti nákupních a zábavních možností

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nachází se v centrální části letoviska a je vzdálen cca 150 m od pláže.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastní vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou (za poplatek). Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, klimatizovaná restaurace, lobby bar, cukrárna, denní bar, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, matrace za poplatek, fitness a stolní tenis za poplatek, animační programy pro děti a dospělé, klimatizovaný animační sál, dětský klub, bezdrátový internet zdarma (ve společných prostorách), obchod se suvenýry. V bezprostřední blízkosti hotelu najdete balneologické centrum „Medika“.

Stravování

Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně, oběd, večeře), občerstvení v lobby baru a v baru u bazénu (káva, čaj, zákusky a ovoce), občerstvení v denním baru (káva, čaj, zákusky, ovoce, zmrzlina, salátový bufet, pizza, špagety), neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 10:00 do 23:00 h.

Pláž

Široká, velmi prostorná pláž, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře je vzdálená cca 150 m od hotelu. Slunečník a dvě lehátka na každý pokoj na pláži zdarma. Vodní sporty, tobogan, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 40 km
Nákupní možnosti: 100 m
×